• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Braunweiler 55595
  • Podopieczny: Pani 86 lat, 70 kg, 160 cm
  • Termin rozpoczęcia: 23.10.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opieka nad osobą starszą Pani 86 lat, 70 kg, 160 cm Braunweiler 55595 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Braunweiler 55595, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka z synem w domu jednorodzinnym na wsi. Zdiagnozowane: choroby związane z wiekiem starczym, cukrzyca, stomia, przebyta operacja biodra. Pflegestufe 2, 2 x dziennie przychodzi Pflegedienst do robienia zastrzyków insulinowych. Potrzebna jest pomoc przy myciu, ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy chodzeniu - używa rollatora. Rano i wieczorem należy pomóc w opróżnieniu woreczka stomijnego. Posiada specjalistyczne łóżko, ale kładzie się i wstaje samodzielnie. Do podopiecznej nie trzeba wstawać w nocy, nie ma demencji. Z uwagi na to, iż nie widzi na jedno oko, a drugim tylko 10 %, dlatego w domu musi być porządek i wszystko na swoim miejscu. Podopieczna lubi rozmawiać i jest bardzo wesołą osobą.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie. Zakupy robi syn podopiecznej.

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Mile widziana opiekunka z poczuciem humoru, która lubi niemiecką kuchnie oraz gotowanie.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój z osobną łazienką. Internet

Wynagodzenie

do uzgodnienia w trakcie rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.