• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - 82223 Eichenau
  • Podopieczny: Pan 73 lata, 182 cm, 85 kg
  • Termin rozpoczęcia: od 01.07.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 01.07-30.09.2018

Opieka nad osobą starszą Pan 73 lata, 182 cm, 85 kg Niemcy - 82223 Eichenau Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 82223 Eichenau, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pan mieszka już obecnie sam (wcześniej mieszkał z żoną i teściem). Pan mieszka w domu. Pan ma Pflegegrad 4. Jest po wylewie, ma problemy z ciśnieniem. Korzysta z butelki do oddawania moczu oraz ma zakładane pampersy. Umysłowo sprawny, raczej pogodny. Pomaga przy wstawaniu, potraf ustać chwilę na nogach. Potrzebna pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Goli się i myje zęby samodzielnie. 21 godzin średnio spędza w łóżku, resztę czasu na wózku inwalidzkim. 2 razy w tygodniu przychodzi terapeuta. W domu znajdują się trzy łazienki, w tym jedna dla niepełnosprawnych. Raz w tygodniu dowożone są napoje. Większe zakupy moża zrobić przy wspraciu rodziny.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (15 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność Osoba niepaląca

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowny pokój z osobną łazienką, Internet

Wynagodzenie

1300,00 Euro netto/miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.