• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85598 Baldham
  • Podopieczny: Pani 97 lat, 150 cm, 50 kg
  • Termin rozpoczęcia: 17.03.2019
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 97 lat, 150 cm, 50 kg Niemcy - 85598 Baldham Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85598 Baldham, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w małej miejscowości. Pani poza problemami z wiekiem starczym. U seniorki występują problemy ze słyszeniem. Pani porusza się za pomocą rollatora. Potrzebna jest pomoc przy wstawaniu i kładzeniu się do łózka oraz przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (15 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność Osoba niepaląca, a jeśli już to tylko na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Z uwagi na warunki mieszkaniowe Podopiecznej (mieszkanie dwópokojowe), jest możliwośc zamieszkania w oddzielnym mieszkaniu. Internet będzie podłączony.

Wynagodzenie

1350,00 Euro netto/miesięcznie + dodatek świąteczny

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.