• Pn - Pt : 8:00 do 15:30

Opieka nad osobą starszą Pani 93 lata, 170 cm, 70 kg Niemcy, 82031 Grünwald Niemcy

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 82031 Grünwald, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy, 82031 Grünwald
  • Podopieczny: Pani 93 lata, 170 cm, 70 kg
  • Termin rozpoczęcia: 2018-10-05
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Pani 94 lata, 170 cm, 70 kg mieszka sama w miejscowosci Grünwald kolo Monachium.
Pflegestufe 3.
Pani porusza sie za pomoca rollatora lub wozka inwalidzkiego.
Pani potrzebuje pomocy przz kladzeniu sie i wstawaniu (nie transfer).
Podopieczna jest osoba inkontynencyjna. Ma duze problemy ze wzrokiem (widocznosc 25%).
Seniorce jest potrzebna pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków. Zakupy, przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

Język niemiecki – dobry/bardzo dobry, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność.

Umeblowany pokój, internet

Wynagodzenie

do uzgodnienia

Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy