• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy 82178 Puchheim
  • Podopieczny: Pani 57 lat, 174 cm, 60 kg
  • Termin rozpoczęcia: 05.11.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 05.11-14.12.2018

Opieka nad osobą starszą Pani 57 lat, 174 cm, 60 kg Niemcy 82178 Puchheim Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy 82178 Puchheim, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Do opieki jest Pani mieszkająca w jednorodzinnym domu z mężem i dwoma synami. Mąż pracuje zawodowo a synowie studiują, Do domu wracają późnym popołudniem i wtedy opiekunka ma już wolny czas. Podopieczna jest po wylewie prawostronnym (dwa lata temu), ma problemy z mówieniem, samodzielnie. Pani stara się ubierać, rozbierać i myć samodzielnie. Sama kładzie się do łóżka. Je samodzielnie. Cały czas trwa rehabilitacja i stan zdrowia z dnia na dzień poprawia się.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (około 30 minut pieszo, ale pomagają również synowie podopiecznej), przygotowywanie posiłków, pranie, czasami prasowanie i sprzątanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

język niemiecki – dobry, mile widziane prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój na osobnym piętrze, TV, Internet.

Wynagodzenie

1250,00 Euro netto /miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.