• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

26. Pani-Niemcy, Tuntenhausen - Mailling 4 (83104), od 08.10.2021

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Podopieczna ma 88 lat, 155 cm, 55 kg Tuntenhausen - Mailling 4 (83104 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Tuntenhausen - Mailling 4 (83104, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Tuntenhausen - Mailling 4 (83104
  • Podopieczny: Podopieczna ma 88 lat, 155 cm, 55 kg
  • Termin rozpoczęcia: 2021-10-08
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Profil podopiecznego

Seniorka ma przyznane Pflegegrad 3. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, pomaga przy wstawaniu i kładzeniu. Na ten moment nie wymaga transferu.
U Seniorki występują dolegliwości związane z wiekiem starczym, problemy z ciśnieniem i inkontynencja.
Pani potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu się, myciu i przyjmowaniu leków.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,
+ zakupy (15 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie. Córka podopiecznej pomaga w robieniu zakupów ze względu na odległość do sklepu.

Wymagania

język niemiecki – komunikatywny/doby, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1400,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy