• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, Marquarstein 83250
  • Podopieczny: Pani 87 lat, 70 kg, 155 cm
  • Termin rozpoczęcia: 21.05.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 87 lat, 70 kg, 155 cm Niemcy, Marquarstein 83250 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, Marquarstein 83250, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym na wsi. Zdiagnozowane choroby: problemy związane z wiekiem starczym, jest po prawostronnym wylewie, podopieczna ma inkontynencję (pampersy) oraz problemy z chodzeniem po operacji bioder. Nosi okulary. Pflegestufe 1. U podopiecznej występują problemy z mówieniem i ze słyszeniem, Pani nosi aparat słuchowy i okulary. Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. W domu znajduje się również krzesełko do jeżdżenia po schodach, specjalistyczne łóżko dla chorych oraz krzesełko do kąpania. Podopieczna potrzebuje pomocy przy kładzeniu się do łóżka i wstawaniu oraz ubieraniu i rozbieraniu się. Podopieczna je samodzielnie, nie jest na żadnej diecie. Do podopiecznej 2 x w tygodniu przychodzi Pani od gimnastyki i logopeda. 3 x w tygodniu jest lekarz. Czasami lubi sobie popłakać, raczej pogodna i kontaktowa.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (15 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

język niemiecki – komunikatywny/dobry, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Do dyspozycji opiekuna: umeblowany pokój, jest Internet, TV do dyspozycji w pokoju dziennym.

Wynagodzenie

do uzgodnienia

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.