• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani - 89 lat, 90 kg, 170 cm Niemcy, Oberammergau 82487 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, Oberammergau 82487, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy, Oberammergau 82487
  • Podopieczny: Pani - 89 lat, 90 kg, 170 cm
  • Termin rozpoczęcia: 2020-06-01
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 3 tygodnie

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, w domu wielorodzinnym na wsi. Zdiagnozowane: choroby związane z wiekiem starczym, nadciśnienie, częściowa innkontynencja (pampersy). Pflegestufe: brak, złożony wniosek. Potrzebna jest pomoc przy myciu, ubieraniu/rozbieraniu się. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora lub kul. Podopieczna jest osobą spokojną i przyjacielską. W domu znajduje sie rowniez kot, ktoremu czasami trzeba podac jesc.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (15 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, praniem, prasowaniem, sprzątaniem zajmuje się dodatkowa pomoc domowa.

Wymagania

język niemiecki – dobry, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój umeblowany, TV, łazienka do indywidualnego użytku, internet.

Wynagodzenie

1320,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy