4. Pani - Niemcy, 80639 München, od 08.07.2018
  • Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 80639 München
  • Podopieczny: Pani 91 lat, 54 kg, 158 cm
  • Termin rozpoczęcia: 08.07.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 08.07-04.09.2018

Opieka nad osobą starszą Pani 91 lat, 54 kg, 158 cm Niemcy, 80639 München Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 80639 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w samodzielnym mieszkaniu w centrum Monachium. Jest po operacji prawego barku. Ma zdiagnozowane początki demencji, problemy z sercem i osteoporoye. Pflegegrad 3. U Pani występują problemy z widzeniem (nosi okulary). Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka, czasami również przy chodzeniu. W związku z przebytą operacją do Pani przychodzi Fizjoterapeutka. Serniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. W nocy ma zakładane wkładki. Pani wstaje około godziny 8-9 rano.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (10 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

Język niemiecki – komunikatyny/dobry, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, Internet i TV.

Wynagodzenie

1300,00 euro netto /miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od termin do ustalenia

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Seniorka ma zdiagnozowaną cukrzycą, problemy z sercem i jest po wylewie. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Seniorka wymaga pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Ma przyznane Pflegegrad 3.

Zobacz ofertę
class opieka od 12.10.2018

Pan mieszka z żoną (która nie wymaga opieki) w centrum Monachium w dużym mieszkaniu. Podopieczny ma zdiagnozowanego parkinsona, demencję (zaburzenia orientacji czasowo przestrzennej i problemy z rozróżnianiem osób) i początki inkontynencji (wkładki lub urinflasche). Porusza się za pomocą rollatora lub na wózku inwalidzkim, po schodach nie chodzi. Pan ma problemy z mówieniem. Przesypia noce. Pflegegrad 3. Pan potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu. Posiłki spożywa samodzielnie. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.10.2018

Pani Ilse, 94 lata, 170 cm, 70 kg mieszka sama w miejscowosci Grünwald kolo Monachium. Pflegestufe 3. Pani porusza sie za pomoca rollatora lub wozka inwalidzkiego. Pani potrzebuje pomocy przz kladzeniu sie i wstawaniu (nie transfer). Podopieczna jest osoba inkontynencyjna. Ma duze problemy ze wzrokiem (widocznosc 25%). Seniorce jest potrzebna pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie.

Zobacz ofertę