• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Taufkirchen 82024
  • Podopieczny: Pani 82 lata, 165 cm, 70 kg
  • Termin rozpoczęcia: 17.06.2019
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 17.06-29.07.2019

Opieka nad osobą starszą Pani 82 lata, 165 cm, 70 kg Taufkirchen 82024 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Taufkirchen 82024, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu w domu wielorodzinnym na obrzeżach dużego miasta. Zdiagnozowane choroby: problemy związane z wiekiem starczym, demencja i alzheimer. Podopieczna ma zakładane wkładki inkontynencyjne. Podopieczna porusza się samodzielnie, nie potrzebuje pomocy przy kładzeniu się do łóżka. Potrzebuje pomocy przy jedzeniu. Podopieczna przesypia całe noce. Pani ma zaburzoną orientację czasowo przestrzenną. Ważne jest by wychodzić z podopieczną na spacery. Co niedzielę podpieczna idzie do kościoła na mszę i rodzina prosi by opiekunka chodziła razem z podopieczną w związku z tym, że podpieczna nie znajdzie sama drogi do Kościoła. Do Podopiecznej przychodzi Pflegedienst.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (5 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

język niemiecki – komunikatywny, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Do dyspozycji opiekuna: umeblowany pokój, Internet.

Wynagodzenie

1300,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.