• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 83131 Nußdorf
  • Podopieczny: Pan 84 lata, 170 cm, 80 kg, Pani 77 lat, 160 cm, 60 kg
  • Termin rozpoczęcia: 14.10.2017
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opieka nad osobą starszą Pan 84 lata, 170 cm, 80 kg, Pani 77 lat, 160 cm, 60 kg Niemcy, 83131 Nußdorf Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 83131 Nußdorf, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Seniorzy mieszkają w domu w na wsi. Obydwoje są osobami chodzącymi, nie wymagającymi transferu. Pan Ma zdiagnozowane problemy z sercem i ciśnieniem. Porusza się samodzielnie przy wsparciu rolatora albo laski. Podopieczna ma zdiagnozowaną demencję. W związku z częsciową inkontynencją ma zakładane wkładki. Zdarza się, że musi wstać w nocy do toalety. Porusza się samodzielnie. Ma problemy ze słyszeniem (aparat słuchowy) i widzeniem (okulary). Pflegegrad 3. Potrzebna Pani lub Pan, która będzie aktywnie spędzać czas z Podopiecznymi (wspólne gry, spacery).

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (20 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, Internet

Wynagodzenie

1300,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.