• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 80638 München
  • Podopieczny: Pan 86 lat, 188 cm, 90 kg
  • Termin rozpoczęcia: 01.05.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pan 86 lat, 188 cm, 90 kg Niemcy, 80638 München Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 80638 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Senior mieszka sam w samodzielnym mieszkaniu w Monachium. Do grudnia 2017 roku był całkowicie samodzielny. Niestety podczas wizyty u dentysty wdało się zakażenie, które spowodwało pneumokokowe zapalenie opon mózgowych. W związku z tą chorobą u Podopiecznego rozwija się demencja. Poza tym Pan ma problemy z wysokim ciśnieniem i założony cewnik. Senior dostaje tabletki nasenne. Do Pana 3 razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim. Pan potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka, z wózka inwalidzkiego na toaletę. Potrzebna jest pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się (większość tych czynności rano i wieczorem wykonuje Pflegedienst). Nie ma problemu z czasem wolnym.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (20 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra/Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność Koniecznie osoba niepaląca.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój z osobną łazienką, Internet

Wynagodzenie

1500,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.