• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani 80 lat, 158 cm, 66 kg i Pan 86 lat Niemcy, 82194 Gröbenzell Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 82194 Gröbenzell, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy, 82194 Gröbenzell
  • Podopieczny: Pani 80 lat, 158 cm, 66 kg i Pan 86 lat
  • Termin rozpoczęcia: 2019-04-10
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Profil podopiecznego

Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym w miasteczku pod Monachium.
Pani ma zdiagnozowanego Parkinsona, Inkontynencję, ma również problemy ze słyszeniem. Przyznany ma drugi stopień niepełnosprawności. Porusza się samodzielnie. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przy przyjmowaniu leków (słowna pomoc).
Pan ma zdiagnozowaną demencję. Podopieczny porusza się samodzielnie przy pomocy rollatora. Potrzebna jest pomoc przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przyjmowaniu leków.
Małżeństwo to osoby spokojne z charakteru. Do kontaktu jest córka, która mieszka w tej samej miejscowości.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (20 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie.
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet.

Wynagodzenie

1450/1500 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy