• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 81827 München
  • Podopieczny: Pani 85 lat, 154 cm, 45 kg
  • Termin rozpoczęcia: 06.11.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 85 lat, 154 cm, 45 kg Niemcy, 81827 München Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 81827 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pani mieszka sama w jednorodzinnym domu w Monachium. Seniorka po ugryzieniu przez szerszenia w szyję przebywała dłuższy czas w szpitalu. Obecnie ma wstawioną w szyję rurkę do oddychania. Jest osoba mobilną, nie ma demencji, brak inkontynenncji. Potrzebny jest ktoś, kto będzie z Panią spędzał wolny czas.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (15 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1350,00 euro netto/miesiąc + dodatek świąteczny i noworoczny (100 Euro)

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.