• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu Worknow

1. ADMINISTRATOR

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez osoby, które dokonały rejestracji na stronie www.worknow.com.pl, jest WORKNOW Sp. z.o.o Sp. k. z siedzibą w 34-300 Żywiec ul. Sienkiewicza 29, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000534233, NIP: 552 251 72 26, REGON: 360281900, zwanym dalej Administratorem.

2. POZYSKIWANIE i ADMINISTRACJA DANYMI

Wszelkie dane osobowe pozyskane w formularzu rekrutacyjnym i w wyniku subskrypcji newslettera są zbierane i będą przetwarzane przez Administratora jedynie w zakresie i wyłącznie w celu przesyłania aktualnych ofert pracy, informacji ogólnych dotyczących działania Spółki, informacji i komunikatów okolicznościowych.

Pozyskane dane osobowe nie są i nie będą w przyszłości przekazywane osobom trzecim.

W każdym czasie osoba zgłaszająca się do newslettera lub osoba która wypełniła formularz rekrutacyjny może zgłosić chęć zaprzestania przetwarzania swoichdanych osobowych lub dokonać ich zmiany. O chęci dokonania zmian należy powiadomić Administratora drogą mailową na adres: biuro@worknow.com.pl lub pocztą tradycyjną na adres siedziby Spółki.

3. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I ZABEZPIECZENIE

Administrator oświadcza że przetwarza dane osobowe zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, posługując się środkami technicznymi które tą ochronę zapewniają, dokładając należytej staranności by chronić te dane przed osobami trzecimi, utratą uszkodzeniem.

4. KONTAKT

Podane na wstępie dane adresowe Administratora są danymi kontaktowymi. Wykaz numerów telefonów Administratora znajduje się na jego stronie internetowej www.worknow.com.pl.