• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: 82041 Oberhaching, Niemcy
  • Podopieczny: Pan 89 lat, 178 cm, 67 kg
  • Termin rozpoczęcia: 01.12.2021
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 - 8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pan 89 lat, 178 cm, 67 kg 82041 Oberhaching, Niemcy Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w 82041 Oberhaching, Niemcy, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym w miejscowości Oberhaching pod Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2. Porusza się za pomocą rollatora. Ma zdiagnozowanego Parkinsona, u podopiecznego występują problemy z widzeniem.
Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu mycie, ubieranie, rozbieranie się, przyjmowanie leków.

Plan dnia

Wstawanie rano godzina 7:00 , mycie i ubieranie podopiecznego następnie śniadanie godz. 8:00 . Po śniadaniu sprzątanie lub prasowanie, następnie o godzinie 10.30 mierzenie ciśnienia, spacer, po spacerze przygotowanie obiadu. Obiad godzina 12 . Od 13 do 15 pauza. Godzina 15.30 kawa plus ciasto, następnie spacer. Po spacerze czas poświęcony podopiecznemu. Godzina 18.30 kolacja. Podopieczy chce by opiekunka oglądała razem z nim TV. Raz w tygodniu wyjazd na zakupy z podopiecznym i jego przyjaciółką. Opiekunka nie dostaje pieniędzy na zakupy, płaci podopieczny. Jak jest termin do lekarza opiekunka jedzie i pomaga we wszystkim. Czasem wyjazd do restauracji.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,
Przychodzi Pani do sprzątania.

Wymagania

Dobra języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1550,00 Euro netto/miesiąc + dodatek świąteczny

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 20.12.2021

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym a małej miejscowości Jesenwang (82287). Seniorka mieszka przy hotelu (którego była właścicielką). Tam też lubi spędzać swój dzień. Pani ma przyznane Pflegegrad 1. Podopieczna ma zdiagnozowaną inkontynencję. Porusza się samodzielnie (ale trzeba być przy niej) lub za pomocą rollatora. Pan jest osobą bardzo miłą i przyjacielską. Lubi rozmawiać. Trzeba ją zachęcać do spacerów, gier. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przyjmowaniu leków.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 15.12.2021

Seniorka mieszka sama w domu jednordzinnym pod Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2. Pani jest po wylewie (nie ma większych skutków ubocznych), problemy z ciśnieniem i sercem, ma również zdiagnozowaną inkontynencję. Ma problemy z widzeniem i słyszeniem. Seniorka ma zdiagnozowaną astmę. Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, przyjmowanie leków.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 05.12.2021

Pan mieszka sam w domu jednorodzinym. Senior ma zdiagnozowaną demencję i cukrzycę. Podopieczny wstaje o 6:30. Przychodzi Pflegedienst do podawania insuliny, mierzenia cukru i podawania tabletek. Senior jest osobą inkontynencyjną i stuhl inkontynencyjną. Pan je wszystko chętnie, ale najbardziej lubi zupy lub dania z sosem. Pan potrzebuje pmocy przy jedzeniu. Podopieczny wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Większość czasu spędza w łóżku. Jeśli jest ładna pogoda to podopieczny chce wyjść na spacer.

Zobacz ofertę