• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: 82223 Eichenau, Niemcy,
  • Podopieczny: Pani 86 lat, 158 cm, 62 kg
  • Termin rozpoczęcia: 10.04.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 86 lat, 158 cm, 62 kg 82223 Eichenau, Niemcy, Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w 82223 Eichenau, Niemcy,, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym pod Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2.
Pani jest po wylewie (nie ma większych skutków ubocznych), problemy z ciśnieniem i sercem, ma również zdiagnozowaną inkontynencję. Seniorka ma zdiagnozowaną astmę. W styczniu po upadku podopieczna miała operację biodra. Obecnie Pani spędza czas w swoim pokoju, większość czasu przebywa w łóżku lub na fotelu. Pani ma krzesełko toaletowe. Ma problem z poruszaniem się. Potrzebna pomoc przy wstawaniu i kładzeniu.
Raz w tygodniu przychodzi do seniorki rehabilitant.
Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, przyjmowanie leków.

Plan dnia

7:30 – podopieczna się budzi, toaleta odbywa się w pokoju seniorki
8:00 – śniadanie
Po śniadaniu sprzątanie, zakupy, Pani w tym czasie ogląda tv, czyta gazety, rozwiązuje krzyżówki itp.
11:30-12:00 – obiad, po obiedzie pauza,
Ok 17:30-18:00 kolacja, mycie i ok 19:00 Pani idzie już spać.


W środę przychodzi Pani do sprzątania. Sprząta dół domu, natomiast górę sprząta opiekunka, tam jest dla opiekunki osobne piętro.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (10 minut pieszo), j, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1500 euro/miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 30.05.2022

Mieszka w domu jednorodzinnym w Monachium. W tym domu syn Podopiecznej ma też swoje biuro. Nie ma przyznane Pflegegrad. Pani ma problemy z sercem. Jest osoba inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki. Porusza się samodzielnie za pomocą laski, potrzebuje pomocy przy zejściu ze schodów. Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu sie. Podopieczna jest bardzo miła, pogodna, ugodowa Opiekunka ma wolną całą niedzielę.

Zobacz ofertę
class opieka od 04.06.2022

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Hohenbrunn (85662). Ma przyznane Pflegegrad 3. W domu porusza sie za pomocą rollatora. Po schodach za pomocą krzeselka (Treppenlift). Podopieczna ma zdiagnozowaną demencje i depresje. U Podopiecznej wystepują problemy ze sluchem i mowieniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie. Przy wstawaniu z kanapy bądź lozka jest potrzebna pomoc (wsparcie). Do dyspozycji jest umeblowany pokój z Internetem. Mąż Podopiecznej jest kompletnie samodzielny.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.06.2022

Do opieki jest Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Vaterstetten. Mąż nie wymaga opieki. Pani 85 lat, 155 cm, 55 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Ma zdiagnozowaną demencję spokojną, inkontynencję. Podopieczna ma problemy z mówieniem. Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Spożywaniu posiłków. Do Pani przychodzi codziennie rano Pflegedienst do porannej toalety, raz w tygodniu do kąpieli. Dwa raz w tygodniu Pani jest w Tagespflege. Mąż podopiecznej 82 lata, 175 cm, ok. 90 kg. Jest osobą spokojną, komunikatywną, otwartą na współpracę z nową opiekunką. Sam ma problemy z sercem dlatego też potrzebuje pomocy przy żonie. Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój. Łazienka jest wspólna (duża / dwie umywalki, prysznic i wanna). Mąż podopiecznej ma do dyspozycji łazienkę na dole, jednak w nocy korzysta z tej na górze (toaleta). Na górze w domu mieszka wnuk z przyjaciółką w całkowicie oddzielnym mieszkaniu.

Zobacz ofertę