• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: 82223 Eichenau, Niemcy,
  • Podopieczny: Pani 86 lat, 158 cm, 62 kg
  • Termin rozpoczęcia: 15.12.2021
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 86 lat, 158 cm, 62 kg 82223 Eichenau, Niemcy, Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w 82223 Eichenau, Niemcy,, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Seniorka mieszka sama w domu jednordzinnym pod Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2.
Pani jest po wylewie (nie ma większych skutków ubocznych), problemy z ciśnieniem i sercem, ma również zdiagnozowaną inkontynencję. Ma problemy z widzeniem i słyszeniem. Seniorka ma zdiagnozowaną astmę.
Pani potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka.
Podopieczna potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, przyjmowanie leków.

Plan dnia

7:30 – podopieczna się budzi i idzie do toalety, sama się myje
8:00 – śniadanie
Po śniadaniu sprzątanie, zakupy, Pani w tym czasie ogląda tv, czyta gazety, rozwiązuje krzyżówki itp.
11:30-12:00 – obiad, po obiedzie pauza,
Ok 17:30-18:00 kolacja, mycie i ok 19:00 Pani idzie już spać.
Przesypia całe noce.

We wtorek przychodzi Pani do kąpania podopiecznej, w środę Pani do sprzątania. Sprząta dół domu, natomiast górę sprząta opiekunka, tam jest dla opiekunki osobne piętro.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (10 minut pieszo), j, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 20.12.2021

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym a małej miejscowości Jesenwang (82287). Seniorka mieszka przy hotelu (którego była właścicielką). Tam też lubi spędzać swój dzień. Pani ma przyznane Pflegegrad 1. Podopieczna ma zdiagnozowaną inkontynencję. Porusza się samodzielnie (ale trzeba być przy niej) lub za pomocą rollatora. Pan jest osobą bardzo miłą i przyjacielską. Lubi rozmawiać. Trzeba ją zachęcać do spacerów, gier. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przyjmowaniu leków.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01.12.2021

Senior mieszka sam w domu jednorodzinnym w miejscowości Oberhaching pod Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2. Porusza się za pomocą rollatora. Ma zdiagnozowanego Parkinsona, u podopiecznego występują problemy z widzeniem. Pan potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu mycie, ubieranie, rozbieranie się, przyjmowanie leków.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 18.12.2021

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Hohenbrunn (85662). Ma przyznane Pflegegrad 3. W domu porusza sie za pomocą rollatora. Po schodach za pomocą krzeselka (Treppenlift). Podopieczna ma zdiagnozowaną demencje i depresje. U Podopiecznej wystepują problemy ze sluchem i mowieniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie. Przy wstawaniu z kanapy bądź lozka jest potrzebna pomoc (wsparcie). Do dyspozycji jest umeblowany pokój z Internetem. Mąż Podopiecznej jest kompletnie samodzielny.

Zobacz ofertę