• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 82287 Jesenwang
  • Podopieczny: Pani 88 lat, 155 cm, 65 kg
  • Termin rozpoczęcia: 01.06.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni - 8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 88 lat, 155 cm, 65 kg Niemcy, 82287 Jesenwang Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 82287 Jesenwang, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej miejscowości Jesenwang (82287). Seniorka mieszka przy hotelu (którego była właścicielką). Tam też lubi spędzać swój dzień (ma tam swój pokoik)
Pani ma przyznane Pflegegrad 1. Podopieczna ma zdiagnozowaną inkontynencję, problemy z ciśnieniem.
Porusza się samodzielnie (ale trzeba być przy niej) lub za pomocą rollatora. Pani jest osobą miłą i przyjacielską. Lubi rozmawiać. Trzeba ją zachęcać do spacerów, gier.
Do tej pory Pani myje i ubiera się samodzielnie.

Plan dnia

Plan dnia:

Podopieczna wstaje ok 5:00 rano, sama się ubiera i idzie sobie korytarzem do Hotelu.

Jeżeli jest już córka, to ona robi jej śniadanie, ale zdarza się się Pani czeka na opiekunkę.

Opiekunka idzie do podopiecznej o 8:00 rano, jedzą śniadanie, potem udają się do pokoju hotelowego, gdzie babcia spędza tam dzień.

ok 9:00-10:00 przychodzi Pflegedins, mierzą babci ciśnienie, rozdzielają tabletki.

Następnie podopieczna ogląda TV i sobie drzemie, czasami przejdzie się po hotelu.

12:00 - córka przynosi obiad z hotelu dla podopiecznej i opiekunki.

13:30-15:30 - pazua, trzeba podopiecznej mówić, że idzie się na pauzę,
OK 18:--19:00 - kolacja
Po kolacji wraca się do mieszkania podopiecznej, w tym momencie podopieczna mówi dobranoc i sama idzie do toalety,

Opiekunka ma już wolne.
Dzień wolny lub dwa popołudnia ustalane są z córką na bieżąco

Zakres obowiązków

Zakupy, przygotowanie śniadania i kolacji, pranie, prasowanie, sprzątanie

Wymagania

Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Opiekunka/ma do dyspozycji własny pokój. Jest Internet

Wynagodzenie

1500,00 euro netto/miesiąc + dodatek świąteczny

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 30.05.2022

Mieszka w domu jednorodzinnym w Monachium. W tym domu syn Podopiecznej ma też swoje biuro. Nie ma przyznane Pflegegrad. Pani ma problemy z sercem. Jest osoba inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki. Porusza się samodzielnie za pomocą laski, potrzebuje pomocy przy zejściu ze schodów. Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu sie. Podopieczna jest bardzo miła, pogodna, ugodowa Opiekunka ma wolną całą niedzielę.

Zobacz ofertę
class opieka od 04.06.2022

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Hohenbrunn (85662). Ma przyznane Pflegegrad 3. W domu porusza sie za pomocą rollatora. Po schodach za pomocą krzeselka (Treppenlift). Podopieczna ma zdiagnozowaną demencje i depresje. U Podopiecznej wystepują problemy ze sluchem i mowieniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie. Przy wstawaniu z kanapy bądź lozka jest potrzebna pomoc (wsparcie). Do dyspozycji jest umeblowany pokój z Internetem. Mąż Podopiecznej jest kompletnie samodzielny.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.06.2022

Do opieki jest Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Vaterstetten. Mąż nie wymaga opieki. Pani 85 lat, 155 cm, 55 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Ma zdiagnozowaną demencję spokojną, inkontynencję. Podopieczna ma problemy z mówieniem. Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Spożywaniu posiłków. Do Pani przychodzi codziennie rano Pflegedienst do porannej toalety, raz w tygodniu do kąpieli. Dwa raz w tygodniu Pani jest w Tagespflege. Mąż podopiecznej 82 lata, 175 cm, ok. 90 kg. Jest osobą spokojną, komunikatywną, otwartą na współpracę z nową opiekunką. Sam ma problemy z sercem dlatego też potrzebuje pomocy przy żonie. Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój. Łazienka jest wspólna (duża / dwie umywalki, prysznic i wanna). Mąż podopiecznej ma do dyspozycji łazienkę na dole, jednak w nocy korzysta z tej na górze (toaleta). Na górze w domu mieszka wnuk z przyjaciółką w całkowicie oddzielnym mieszkaniu.

Zobacz ofertę