Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?
Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 85662 Hohenbrunn, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.
Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Hohenbrunn (85662). Ma przyznane Pflegegrad 3. W domu porusza sie za pomocą rollatora. Po schodach za pomocą krzeselka (Treppenlift). Podopieczna ma zdiagnozowaną demencje (bardziej wpływa na ośrodek ruchowy) i depresje. U Podopiecznej występują problemy ze słuchem i mówieniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie. Przy wstawaniu z kanapy bądź łózka jest potrzebna pomoc (wsparcie). Do dyspozycji jest umeblowany pokój z Internetem. Mąż Podopiecznej jest kompletnie samodzielny.
Pani wstaje ok 9:00 rano, przychodzi Pfhlegedins do mycia i ubierania. ok 9:30-10:00 jest śniadanie. Po śniadaniu jeżeli jest ładna pogoda, podopieczna lubi iść na spacer, a jeżeli nie ma pogody, to wtedy razem z mężem robi parę kółek po domu, aby ćwiczyła nogi. Podopieczna lubi rozwiązywać krzyżówki, czytać książki, jest bardzo spokojna i miła. Pauza jest ok 13:00-15:00, Dziadkowie jedzą ok 15:00 obiad. Kolacja ok 19:00, i o 20:00 oglądają sobie telewizor a opiekunka może już iść sobie do pokoju.
Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.
Komunikatywna/Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność.
Umeblowany pokój. Internet
1600 Euro netto/miesiąc
Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie
internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.
PILNE!
opieka od
2026-06-10
Do opieki jest Pani 83 lata, 155 cm, 43 kg. Mieszka w domu, obecnie przy pomocy rodziny i Pflegedinst. Pani jest mobilna,porusza się samodzielnie, nie ma inkontynencji. Demencja nie jest zdiagnozowana, ale zdarza się, że Pani się zapomina. Po śmierci męża Seniorka została sama, dlatego zdecydowała, że spróbuje z opiekunką, aby mieć towarzystwo, pomóc jej w zakupach, gotowaniu i codziennych czynnościach.
Zobacz ofertę
opieka od
2026-05-22
Pani 90 lat, 169 cm, 72 kg. Mieszka sama w domu jednorodzinnym. Ma przyznaną 3 grupę inwalidzką. Podopieczna jest po udarze, ma ograniczoną mowę, wzrok, oraz słaby słuch, inkontynencje. Porusza się samodzielnie, za pomocą rollatora, zdarzają się zawroty głowy. Bezpiecznie chodzi z balkonikiem. W prawym oku widzi podwójnie, Potrafi dobrze się komunikować, je samodzielnie, czasami potrzebuje pomocy przy krojeniu. Dwa razy w tygodniu uczęszcza do Tagespflege od 8:30-16:30 Idzie spać ok 19:30, Jest przyjazna, otwarta i bezproblemowa. Nie ma konieczności wstawania nocnego.
Zobacz ofertę
opieka od
2026-07-10
Do opieki jest Pani 82 lata, 155 cm, 80 kg. Grupa inwalidzka 3 Mieszka w domu. Do maja tego roku przy wsparciu rodziny i Pflegedinst. Pani porusza się o lasce, za pomocą rolatora, ma zdiagnozowaną początki demencji, inkontynencję. Sama się myje, sama się ubiera, na obecną chwilę opiekunka przygotowuje jej posiłki ( śniadanie,obiad kolacje) idzie z podopieczną na spacer i raz w tygodniu, jak córka zabiera mamę do kawiarni, to opiekunka sprząta jej mieszkanie. Przesypia całe noce, nie ma transferu,
Zobacz ofertę