• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy:
  • Podopieczny:
  • Termin rozpoczęcia:
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni

Opieka nad osobą starszą Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w , Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (15 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie. Rodzina podopiecznego będzie pomagała w praniu, sprzątaniu.

Wymagania

język niemiecki – komunikatywny, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Do dyspozycji opiekuna: umeblowany pokój, Internet.

Wynagodzenie

1400,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! od zaraz

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowści pod Monachium. Seniorka jest po wylewie, ma problemy z sercem. Porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Ma zdiagnozowaną demencję. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przyjmowaniu leków.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.09.2021

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma przyznane Pflegegrad 3. Senior jest po wylewie. Ma zdiagnozowaną obustronną inkontynencję. U Podopiecznego występują problemy z mówieniem. Senior porusza się za pomoca rollatora. Podopieczny potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, jedzenie i przyjmowanie leków. PLAN DNIA: 1) 8 rano pobudka i codzienna kąpiel 2) 8.30 śniadanie 3) 10.30 drugie śniadanie 4) 11 spacer 5) 14 do 16 przychodzi sozialdienst od poniedziałku do czwartku 6) 16.00 podwieczorek 7) 18.00 kolacja 8) 20.30 Podopieczny idzie spać Podopieczny nie zgłasza swoich potrzeb fizjologicznych. Posiłki spożywa samodzielnie.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01.08.2021

Pani mieszka sama w mieszkaniu w centrum Monachium. Podopieczna ma Pflegegrad 2. Seniorka porusza się w domu samodzielnie. Na spacery chodzi za pomocą rollatora. Pani ma zdiagnozowane początki demencji, inkontynencję (ma zakładane pampersy) i problemy z sercem. U Podopiecznej występują problemy ze słyszeniem. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Trzeba przypominać o zażywaniu leków, jedzeniu i piciu. U Podopiecznej występują problemy z jedzeniem i przełykaniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka.

Zobacz ofertę