• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85748 Garching
  • Podopieczny: Pani 87 lat, 150 cm, 60 kg
  • Termin rozpoczęcia: 01.06.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni - 8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 87 lat, 150 cm, 60 kg Niemcy - 85748 Garching Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85748 Garching, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

NOWE ZLECENIE OD 01.06.
Do opieki jest Pani mieszkająca sama w domu jednorodzinnym w Garching (85748).
Pani 87 lat, 150 cm, 60 kg. Pflegegrad 2.
Pani urodziła się w Bytomiu, mówi po polsku w miarę komunikatywnie.
Seniorka choruje za ciągłe zawroty głowy. W związku z tym porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego ( dla swojego bezpieczeństwa). Przez tę sytuację ma też lekką depresję. Mimo wszystko stara się uśmiechać
Potrafi z wózka inwalidzkiego przesiąść się na łóżko, krzesło itp. Seniorka jest osobą inkontynencyjną.
Do tej pory Panią opiekowała się Rodzina i Pflegedienst.

Zakres obowiązków

Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, pomoc przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu

Wymagania

język niemiecki - mile widziany komunikatywny, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, empatia, spostrzegawczość, asertywność,

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój, internet.

Wynagodzenie

1550/1600

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.