• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 85599 Parsdorf
  • Podopieczny: Pani 88 lat, 165 cm, 63 kg
  • Termin rozpoczęcia: 10.08.2021
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: maksymalnie 6 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 88 lat, 165 cm, 63 kg Niemcy, 85599 Parsdorf Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 85599 Parsdorf, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pani mieszka w domku jednorodzinnym z synem i jego przyjaciółką, którzy pracują w domu, Podopieczna jest po wylewie, ma parkinsona oraz problemy z sercem. Seniorka w przeszła operacje uda i endoprotezy biodra.. Babcia jest osobą leżącą, ma zakładanego pampersa, ale profilaktycznie, jest wysadzana na krzesełko toaletowe przez syna, nie ma dźwigania, wszystkie podnoszenia, których wymaga babcia są robione przez syna. Mycie odbywa się w łóżku. Jeżeli chodzi o rodzinę, to są bardzo pomocni, nie wtrącają się do niczego, nie trzeba koło nich nic robić, nie przeszkadzają, jedynie robi się dla nich jedzenie, ale za wszystko podziękują. Jest pauza oraz dzień wolny, Babcia wstaje ok 8:30, na śniadanie je zupę mleczną, idzie spać o 20:00

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (około 10 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, pranie,prasowanie i sprzątanie.
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność
Koniecznie osoba niepaląca.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, Internet

Wynagodzenie

1400,00 euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.