• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 81929 Monachium
  • Podopieczny: Pani 88 lat, 160 cm, 49 kg.
  • Termin rozpoczęcia: 30.05.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opieka nad osobą starszą Pani 88 lat, 160 cm, 49 kg. Niemcy, 81929 Monachium Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 81929 Monachium, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Mieszka w domu jednorodzinnym w Monachium. W tym domu syn Podopiecznej ma też swoje biuro.
Nie ma przyznane Pflegegrad.
Pani ma problemy z sercem. Jest osoba inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki. Porusza się samodzielnie za pomocą laski, potrzebuje pomocy przy zejściu ze schodów.
Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu sie. Podopieczna jest bardzo miła, pogodna, ugodowa
Opiekunka ma wolną całą niedzielę.

Plan dnia

Babcia budzi się o 7:00 rano, ale leży sobie do ok 9:00.
O 8:20 opiekunka idzie do pokoju babci i mierzy jej ciśnienie,
Potem szykuje ją do kąpieli, babcia codziennie o 9:00 bierze kąpiel. 
ok 10:00-11:00 przyjeżdża syn ze świeżym pieczywem i wszyscy wspólnie jedzą śniadanie.
Po śniadaniu do ok 13:30 jest czas wolny, 
O 13:30 opiekunka zaczyna gotować obiad, 
Po obiedzie kawa, jakieś ciasto, gry.
Od 17:00-22:00 jest już czas wolny dla opiekunki. Jedynie ok 19:00 trzeba zapytać babci, czy nie chce świeżo zaparzonej herbaty. 
Babcia nie ja kolacji. oczywiście nie ma to wpływu na kolację dla opiekunki 
Babcia idzie na spać o 22:00, trzeba jej pomóc przebrać się w piżamę, sama wieczór się myje. 
W poniedziałek i środę przychodzą Panie do ćwiczeń z babcią.

W domu znajduje się biuro syna, który tam jest od ok 11:00 do późnego wieczora, syn jest sympatyczny, je razem z babcią i opiekunką. 
Zakupy robi również syn, ale wszystko zgodnie z kartką, 

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (10 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie
+ Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność
Może być osoba paląca na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowny pokój. Internet

Wynagodzenie

1450/1500 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 01.06.2022

Do opieki jest Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Vaterstetten. Mąż nie wymaga opieki. Pani 85 lat, 155 cm, 55 kg. Seniorka jest osobą mobilną. Ma zdiagnozowaną demencję spokojną, inkontynencję. Podopieczna ma problemy z mówieniem. Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Spożywaniu posiłków. Do Pani przychodzi codziennie rano Pflegedienst do porannej toalety, raz w tygodniu do kąpieli. Dwa raz w tygodniu Pani jest w Tagespflege. Mąż podopiecznej 82 lata, 175 cm, ok. 90 kg. Jest osobą spokojną, komunikatywną, otwartą na współpracę z nową opiekunką. Sam ma problemy z sercem dlatego też potrzebuje pomocy przy żonie. Do dyspozycji opiekunki jest umeblowany pokój. Łazienka jest wspólna (duża / dwie umywalki, prysznic i wanna). Mąż podopiecznej ma do dyspozycji łazienkę na dole, jednak w nocy korzysta z tej na górze (toaleta). Na górze w domu mieszka wnuk z przyjaciółką w całkowicie oddzielnym mieszkaniu.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.06.2022

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym w małej miejscowości Jesenwang (82287). Seniorka mieszka przy hotelu (którego była właścicielką). Tam też lubi spędzać swój dzień (ma tam swój pokoik) Pani ma przyznane Pflegegrad 1. Podopieczna ma zdiagnozowaną inkontynencję, problemy z ciśnieniem. Porusza się samodzielnie (ale trzeba być przy niej) lub za pomocą rollatora. Pani jest osobą miłą i przyjacielską. Lubi rozmawiać. Trzeba ją zachęcać do spacerów, gier. Do tej pory Pani myje i ubiera się samodzielnie.

Zobacz ofertę
class opieka od 04.06.2022

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w miejscowości Hohenbrunn (85662). Ma przyznane Pflegegrad 3. W domu porusza sie za pomocą rollatora. Po schodach za pomocą krzeselka (Treppenlift). Podopieczna ma zdiagnozowaną demencje i depresje. U Podopiecznej wystepują problemy ze sluchem i mowieniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu sie. Przy wstawaniu z kanapy bądź lozka jest potrzebna pomoc (wsparcie). Do dyspozycji jest umeblowany pokój z Internetem. Mąż Podopiecznej jest kompletnie samodzielny.

Zobacz ofertę