• Pn - Pt : 8:00 do 15:30

Opieka nad osobą starszą Pani 85 lat, 164 cm, 60 kg 85757 Karlsfeld Niemcy

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w 85757 Karlsfeld, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: 85757 Karlsfeld
  • Podopieczny: Pani 85 lat, 164 cm, 60 kg
  • Termin rozpoczęcia: 2022-03-01
  • Czas trwania umowy: 8 tygodni

Pani mieszka w domu w miejscowości Karlsfeld (85757). Seniorka ma przyznane Pflegegrad 2. Podopieczna porusza się sama przy pomocy rollatora. Sama idzie do toalety czy też kuchni. Pani spędza też czas na wózku inwalaidzki, ponieważ tak łatwiej się jej jest poruszać po domu. Pani wymaga pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, przyjmowanie leków. Podopieczna ma problemy z widzeniem, inkontynencję i problemy z ciśnieniem. Pani jest bardzo spokojną i miłą osobą, lubi rozmawiać, żartować, grać w gry.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (10 minut ), przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

język niemiecki – komunikatywny, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekuna: umeblowany pokój, Internet.

Wynagodzenie

1400,00 Euro netto/miesiąc

Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy