• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

41. Pan - Niemcy, 82216 Maisach, od 22.12.2020 OFERTA DLA PANA

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 82216 Maisach
  • Podopieczny: Pan 79 lat, 180 cm, 90 kg
  • Termin rozpoczęcia: 22.12.2020
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pan 79 lat, 180 cm, 90 kg Niemcy, 82216 Maisach Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 82216 Maisach, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Senior ma zdiagnozowanego Parkinsona w wyniku, którego został uszkodzony system mowy. Podopieczny porozumiewa się jedynie dźwiękami, bądź wyuczonymi słowami. Ma przyznane Pflegegrad 4. Jest osobą inkontynencyjną. Porusza się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim. W domu znajduje się specjalistyczne łóżko dla chorych, wózek inwalidzki, Treppenlift i krzesełko do kąpania. Podopieczny potrzebuje całkowitej pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się, jedzniu oraz przyjmowaniu leków.

Zakres obowiązków

Zakupy (ok. 15 minut pieszo), gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziane prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Może być osoba paląca, ale na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Do dyspozycji opiekunki umeblowany pokój z osobną łazienką. Internet

Wynagodzenie

1450,00 euro netto/miesiąc + dodatek swiateczny

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! od zaraz

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowści pod Monachium. Seniorka jest po wylewie, ma problemy z sercem. Porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Ma zdiagnozowaną demencję. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przyjmowaniu leków.

Zobacz ofertę
class opieka od 01.09.2021

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma przyznane Pflegegrad 3. Senior jest po wylewie. Ma zdiagnozowaną obustronną inkontynencję. U Podopiecznego występują problemy z mówieniem. Senior porusza się za pomoca rollatora. Podopieczny potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, jedzenie i przyjmowanie leków. PLAN DNIA: 1) 8 rano pobudka i codzienna kąpiel 2) 8.30 śniadanie 3) 10.30 drugie śniadanie 4) 11 spacer 5) 14 do 16 przychodzi sozialdienst od poniedziałku do czwartku 6) 16.00 podwieczorek 7) 18.00 kolacja 8) 20.30 Podopieczny idzie spać Podopieczny nie zgłasza swoich potrzeb fizjologicznych. Posiłki spożywa samodzielnie.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01.08.2021

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości pod Monachium. Pani jest po operacji guza mózgu. Jest osobą inkontynencyjną i stuhlinkontynencjną. Seniorka jest osobą bardzo spokojną, przyjacielską i uśmiechnięta. Pani ma zaburzenia mowy po przebytej operacji. Noce przesypia od 8 do 10 godzin. Zdarza się, że podopieczna spi popołudniami. Pani nosi pampersy, ale pomimo tego, sama udaje się na toaletę. Potrzebuje jednak pomocy przy utrzymaniu czystości. Podopiecznej potrzebna jest pomoc przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie. Z racji przebytej operacji głowy u podopiecznej pojawiła się rana, do opatrunków której pryzchodzą służby medycyne.

Zobacz ofertę