• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 81247 München
  • Podopieczny: Pan 82 lata, 184 cm, 70 kg
  • Termin rozpoczęcia: 22.05.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opieka nad osobą starszą Pan 82 lata, 184 cm, 70 kg Niemcy, 81247 München Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 81247 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczny mieszka sam od 2 lat, jako wdowiec w domu. Senior ma zdiagnozowaną cukrzycę typu insulinowego oraz raka. Pan porusza się samodzielnie, potrzebuje czasami pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. W nocy wstaje samodzielnie do toalety. Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa, która od 30 lat sprząta u tej rodziny.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, + zakupy (około 15 min)., przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie i sprzątanie

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, z łazienką, Internet

Wynagodzenie

1250,00 Euro netto/miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.