• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 85748 Garching
  • Podopieczny: Pani 81 Lat, 160 cm 53 kg
  • Termin rozpoczęcia: 28.12.2019
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 28.12.2019 do 29.02.2020

Opieka nad osobą starszą Pani 81 Lat, 160 cm 53 kg Niemcy, 85748 Garching Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 85748 Garching, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pani mieszka sama w małym miasteczku pod Monachium. U Podopiecznej została zdiagnozowana demencja i dolegliwości z wiekiem starczym. Pani jest osobą mobilną. Porusza się samodzielnie. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się. Trzeba pilnować by przyjmowała lekarstwa.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy (15 minut pieszo), przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój plus Internet

Wynagodzenie

1300,00 euro netto /miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.