• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 85567 Grafing
  • Podopieczny: Pan 77 lat, 190 cm, 74 kg
  • Termin rozpoczęcia: 23.04.2019
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pan 77 lat, 190 cm, 74 kg Niemcy, 85567 Grafing Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 85567 Grafing, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Do opieki jest Pan mieszkający z żoną w domu jednorodzinnym w małym miasteczku na Bawari. Żona podopiecznego jest czynną zawodowo lekarką. Podopieczny po operacji raka pęcherza ma założoną stomię od 13.03.2019. Obecie przebywa w centrum rehabilitacyjnym. Senior potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka i na wózek inwalidzki. Pan potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Kąpielą zajmuje się żona podopiecznego. Do obowiązków opiekunki należy przygotowanie śniadania i obiadu (zupa). Przygotowaniem kolacji zajmuje się żona. Żona byłaby wdzięczna w pomoc w ogrodzie i przy przygotowaniu kolacji.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie i sprzątanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Język niemiecki komunikatywny/dobry, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Może być osoba paląca ale na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Opiekun ma do dyspozycji umeblowane mieszkanie na parterze z własną łazienką i kuchnią. Internet

Wynagodzenie

1450 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! od zaraz
56. Pani, Niemcy. 56235 Ransbach-Baumbach, od zaraz
Niemcy. 56235 Ransbach-Baumbach

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Seniorka ma raka skóry (okolice twarzy). Po chemioterapii Podopieczna ma osłabiony organizm, często jest zmęczona, ma problemy z poruszaniem się. Seniorka jest oosbą inkontynencyjną. Obecnie Podopieczna znajduje się w domu w miejscowości 56235 Ransbach-Baumbach, ale w niedługim czasie planuje powrót do Monachium do swojego mieszkania. W obecnym miejscu do pomocy jest Pani która przychodzi do sprzatania oraz przyjaciołka Podopiecznej. W mieszkaniu w Monachium opiekunka będzie sama z Podopieczną. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu się i przyjmowaniu leków.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01..10.2020

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym w Monachium. Ma przyznane Pflegegrad 2. Porusza się za pomocą rollatora. W 2019 roku doszło do złamania jelita grubego u Podopiecznej, od tego czasu ma założoną Stomię. Jest pod opieką 24 Intensivpflege. Podopieczna jest też osobą inkontynencyjną. Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu się oraz przyjmowaniu posiłków i leków.

Zobacz ofertę