• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - 82272 Moorenweis
  • Podopieczny: Pani 88 lat, 155 cm, 80 kg.
  • Termin rozpoczęcia: 01.07.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni - 8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 88 lat, 155 cm, 80 kg. Niemcy - 82272 Moorenweis Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 82272 Moorenweis, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Do opieki jest Pani mieszkająca w domu. Pani ma 88 lat, 155 cm, 80 kg.
Ma przyznane Pflegegrad 3.
W październiku 2021  przeszła złamanie szyjki kości udowej, w maju 2022 roku doznała złamania kości ramiennej.
Pacjentka jest osobą inkontynencyjną i ma problemy z ciśnieniem.
Porusza się za pomocą rollatora lub wózka inwalidzkiego.
Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, kładzeniu się do łóżka, myciu, ubieraniu, rozbieraniu się oraz spożywaniu posiłków.

Córki podopiecznej są lekarkami. W tym samym domu znajdują się ich praktyki lekarskie.

Zakres obowiązków

zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie, pomoc przay codziennych czynnościach

Wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywny/dobry, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, empatia, asertywność, spostrzegawczość

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój z internetem,

Wynagodzenie

1500,00 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.