• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy. 81475 München
  • Podopieczny: Pani 82 lata, 170 cm, 70 kg
  • Termin rozpoczęcia: od zaraz
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 82 lata, 170 cm, 70 kg Niemcy. 81475 München Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy. 81475 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym (Obok we własnym mieszkaniu mieszka syn ze swoją Rodziną, kórzy są wsparciem dla opiekunki, np.czas wolny). W tym samym domu ale w osobnym mieszakniu mieszka również mąż Podopiecznej, który zajmuje się całkowicie sobą. Jest samodzielny Podopieczna porusza się na woózku inwlaidzkim. Jest do dyspozycji lift i Rutschbrett (przesuwna tablica). Seniorka potrzebuje 3 do 4 razy dziennie iść na toaletę. Ostatni raz w około 22.30. Przesypia wówczas całe noce. Jest osobą spokojną, uśmiechniętą. Lubi rozmawiać, oglądać TV, czytać. Pani ma problemy z ciśnieniem. Potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się oraz jedzeniu i przyjmownaiu leków.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków, Raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzatania. Większe zakupy robione są przez Rodzinę.

Wymagania

Komunikatywna/Dobra znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Może być osoba paląca, ale na zewnatrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój z osobną łazienką i toaletą. Internet

Wynagodzenie

1450,00 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.