• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 82031 Grünwald
  • Podopieczny: Pani 94 lata, 170 cm, 45 kg, Pan 95 lat, 180 cm, 90 kg
  • Termin rozpoczęcia: od zaraz
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 94 lata, 170 cm, 45 kg, Pan 95 lat, 180 cm, 90 kg Niemcy, 82031 Grünwald Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 82031 Grünwald, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Seniorka mieszka z mężem w domu jednorodzinnym w małym miaasteczku pod Monachium. Pani ma przyznane Pflegegrad 3. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Seniorka potrzebuje zwiększonej pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka oraz przy korzystaniu z toalety. Na noc zakładane są pampersy. Podopieczna ma problemy ze słyszeniem i widzeniem. Jest po wylewie. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Pan ma przyznane Pflegegrad 2. Ma problemy ze słyszeniem. Senior ma założony cewnik w brzuchu (co drugi dzień rano przychodzi Pflegedienst do kontroli). Podopieczny potrzebuje pomocy przy myciu i ubieraniu.

Zakres obowiązków

Od poniedziałku do soboty w godzinach dopołudniowych przychodzi na miejsce stała opiekunka (od 5 lat) i raz w tygodniu dodatkowo popołudniu. Pani ta zajmuje się poranną toaletą podopiecznej, ubieraniem podopiecznej, zakupami, zawozi starszego Pana do lekarza, fryzjera itd. Do zadań opiekunki należy przygotowanie śniadania, obiadu dla Podopiecznych, kolacji dla Podopiecznych i opieka nad Podopiecznymi gdy nie ma stałej opiekunki. W niedziele opiekunka jest sama z podopiecznymi. Przychodzi również Pani do sprzatania oraz jest również Hausmeister. Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Może być osoba paląca ale na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1450,00 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.