• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - Pullach 82049
  • Podopieczny: Pani 97 lat, 160 cm, 80 kg
  • Termin rozpoczęcia: 19.07.2022
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni - 8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 97 lat, 160 cm, 80 kg Niemcy - Pullach 82049 Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - Pullach 82049, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pani 97 lat, 160 cm, 80 kg . Pflegegrad 3.
Mieszka w domu jednorodzinnym w Pullach 82049.
Porusza sie za pomocą rollatora. Ma inkontynencje (wkładki zakładane). Zaburzenia słuchu, nosi aparat. Demencja, spokojna, Podopieczna większość czynności wykonunije samodzielnie.
Raz w tygodniu kapiel. Do podopiecznej codziennie rano i wieczorem przychodzi Pflegedins do podawania tabletek, zakładania rajstop uciskowych i zakrapiania oczu.

Plan dnia

Plan dnia :
Babcia wstaje jak przychodzą służby medyczne, między 8:00-8:30, które ubiera jej rajstopy uciskowe, podaje tabletki i zakrapia oczy.
Potem podopieczna idzie do łazienki, myje się sama, ubiera się, zjeżdża na dół na śniadanie
Śniadanie jest ok 9:30
Po śniadaniu podopieczna czyta gazetę i potem siedzi sobie, słucha muzyki, ogląda TV, dżemie,
O 11:00 je owoce
O 13:00 podaje się jej jogurt,
Potem jest pauza
ok 15:30 kawa plus ciasto,
18:30 obiadokolacja na gorąco.
Po obiadokolacji babcia siedzi z opiekunką, ogląda tv,
ok 21:00 opiekunka idzie już do siebie, babcia zostaje na dole i sama idzie spać jak skończy swoje seriale

Do dyspozycji opiekunki jest pokój, TV internet. Jest również rower.
Zakupy robi się samemu,
Raz w tygodniu dzień wolny.

Zakres obowiązków

zakupy, pranie, prasowanie, pomoc w codziennych czynnościach

Wymagania

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój z Tv i internetem.

Wynagodzenie

1600 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.