• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - 86926 Inning
  • Podopieczny: Pani 83 lata, 168 cm, 50 kg
  • Termin rozpoczęcia: 15.05.2019
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 83 lata, 168 cm, 50 kg Niemcy - 86926 Inning Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 86926 Inning, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Do opieki jest Pani mieszkająca sama w w domu jednorodzinnym w małej miejscowości nad jeziorem Ammersee. Pani ma zdiagnozowane początki demencji i ma problemy ze słyszeniem. Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie się, rozbieranie. Podopieczna porusza się samodzielnie. Jest osobą spokojną, lubiącą chodzić na spacery, do kawiarni. W domu znajduje się mały piesek jamnik.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy (do dyspozycji Jepp w automacie), doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność Może być osoba paląca, ale na zewnątrz.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, Internet

Wynagodzenie

1350,00 euro netto/miesią

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.