• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne
  • Miejsce pracy: Niemcy, 81735 München
  • Podopieczny: Pani 89 lat, 160 cm, 67 kg
  • Termin rozpoczęcia: 10.08.2021
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pani 89 lat, 160 cm, 67 kg Niemcy, 81735 München Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 81735 München, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pani mieszka w Monachium we własnym mieszkaniu. Seniorka ma przyznane Pflegegrad 2. Pani porusza się za pomocą wóżka inwalidzkiego. Podopieczna potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. pdopieczna pomaga przy wstawaniu i kładzeniu się. Lubi rozmawiać. Potrzebuje wsparcia przy codziennych czynnościach.

Zakres obowiązków

zakupy (10 minut), gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, kontrola przyjmowanych leków

Wymagania

język niemiecki – dobry, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Opiekunka ma do dyspozycji umeblowany pokój. Internet

Wynagodzenie

1450 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 01.09.2021

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma przyznane Pflegegrad 3. Senior jest po wylewie. Ma zdiagnozowaną obustronną inkontynencję. U Podopiecznego występują problemy z mówieniem. Senior porusza się za pomoca rollatora. Podopieczny potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, jedzenie i przyjmowanie leków. PLAN DNIA: 1) 8 rano pobudka i codzienna kąpiel 2) 8.30 śniadanie 3) 10.30 drugie śniadanie 4) 11 spacer 5) 14 do 16 przychodzi sozialdienst od poniedziałku do czwartku 6) 16.00 podwieczorek 7) 18.00 kolacja 8) 20.30 Podopieczny idzie spać Podopieczny nie zgłasza swoich potrzeb fizjologicznych. Posiłki spożywa samodzielnie.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01.08.2021

Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości pod Monachium. Pani jest po operacji guza mózgu. Jest osobą inkontynencyjną i stuhlinkontynencjną. Seniorka jest osobą bardzo spokojną, przyjacielską i uśmiechnięta. Pani ma zaburzenia mowy po przebytej operacji. Noce przesypia od 8 do 10 godzin. Zdarza się, że podopieczna spi popołudniami. Pani nosi pampersy, ale pomimo tego, sama udaje się na toaletę. Potrzebuje jednak pomocy przy utrzymaniu czystości. Podopiecznej potrzebna jest pomoc przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie. Z racji przebytej operacji głowy u podopiecznej pojawiła się rana, do opatrunków której pryzchodzą służby medycyne.

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 01.08.2021

Pani mieszka sama w mieszkaniu w centrum Monachium. Podopieczna ma Pflegegrad 2. Seniorka porusza się w domu samodzielnie. Na spacery chodzi za pomocą rollatora. Pani ma zdiagnozowane początki demencji, inkontynencję (ma zakładane pampersy) i problemy z sercem. U Podopiecznej występują problemy ze słyszeniem. Pani potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu i rozbieraniu się. Trzeba przypominać o zażywaniu leków, jedzeniu i piciu. U Podopiecznej występują problemy z jedzeniem i przełykaniem. Seniorka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka.

Zobacz ofertę