• Pn - Pt : 8:30 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 83703 Gmund
  • Podopieczny: Pani 95 lat, 45 kg, 164 cm
  • Termin rozpoczęcia: 17.03.2018
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 17.03-13.05.2018

Opieka nad osobą starszą Pani 95 lat, 45 kg, 164 cm Niemcy, 83703 Gmund Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 83703 Gmund, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczna mieszka z mężem (który jest całkowicie samodzielny) w jednorodzinnym domu na wsi. Podopieczna jest po dwóch wylewach, ma całkowitą demencję, inkontynencję. Podopieczna ma problemy z mową, ze słuchem. Potrzebuje pomocy całkowitej przy chodzeniu, myciu się, ubieraniu/rozbieraniu się oraz przy kladzeniu się do łózka. Na noc zakładane są pampersy .Budzi się 1 raz w nocy, ale wstawać trzeba sporadycznie. Raz w tygodniu przychodzi Pflegedienst do kąpania podopiecznej.

Zakres obowiązków

zakupy (10 minut), gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie Na większe zakupy jeździ się z córką Podopiecznej raz w tygodniu.

Wymagania

język niemiecki –komunikatywny, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

samodzielny pokój z Internetem

Wynagodzenie

1250,00 euro netto/miesiąc + dodatek świąteczny (100 Euro)

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.