• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani 90 lat, 155 cm, 60 kg wagi. Niemcy - 85598 Vaterstetten Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85598 Vaterstetten, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

WŁASNY POKÓJ
WŁASNA ŁAZIENKA
WÓZEK INALIDZKI
INTERNET
KRZESEŁKO DO KĄPIELI
UBEPIECZENIE AOK, DAK, ZUS
PREMIA ZA BOŻE CIAŁO
TRANSPORT
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85598 Vaterstetten
  • Podopieczny: Pani 90 lat, 155 cm, 60 kg wagi.
  • Termin rozpoczęcia: 2023-06-01
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni - 8 tygodni

Profil podopiecznego

Do opieki jest Pani, mieszka w domu jednorodzinnym w miejscowości Vaterstetten. Pani ma 90 lat, 155 cm, 60 kg wagi. Choruje na Parkinsona. Podopieczna ma inkontynencję i sthulinkontynencję, zakładane pampersy. Porusza się za pomocą rollatora jak i wózka inwalidzkiego, pomaga przy wstawaniu. Raz w tygodniu przychodzi rehabilitant i ćwiczy  babcią . Ma zakładane rajstopy uciskowe przez Pflegedienst. Jedzenie dla babci musi być miksowane. Mycie seniorki odbywa się w łóżku. Raz w tygodniu córka razem z opiekunką kąpie babcię. Jest wanna i krzesełko elektryczne. Podopieczna ma również specjalistyczne łóżko, które znajduje się w pokoju dziennym. Przesypia całe noce, jest spokojną osobą.
Pani wymaga punktualnego podawania leków.
W domu razem z podopieczną mieszka mąż, który nie wymaga żadnej opieki, sam sobie gotuje, sam pierze, sam prasuje. Mieszka w osobnym pokoju.
Raz w tygodniu jedzie się z córką na zakupy, rodzina podopiecznej jest bardzo miła i pomocna.

Zakres obowiązków

pomoc w codziennych czynnościach, zakupy, pranie, prasowanie, gotowanie, przygotowanie posiłków, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

doświadczenie w opiece, dobra znajomość języka niemieckiego, empatia, cierpliwość, spostrzegawczość, punktualność,

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój, internet, osobna łazienka.

Wynagodzenie

1700 euro miesięcznie + dodatek za Boże Ciało

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 2024-06-01

Do opieki Pani mieszkająca sama w mieszkaniu (z tarasem i ogrodem na parterze) w Monachium (81477). Seniorka ma 79 lat, 156 cm, 53 kg. Przyznane ma Pflegegrad 3. Podopieczna ma zdiagnozowaną demecję, inkontynencję (ma zakładane wkładki), depresję i alergię. Pani potrzebuje niewielkiej pomocy przy codziennych czynnościach życiowych jak mycie, ubieranie, rozbieranie się, przyjmowanie leków. Podopieczna chodzi sobie po obiedzie sama na spacer, niedaleko domu jest plac zabaw, i ogródek, więc najczęściej tam sobie idzie. Seniorka lubi słuchać muzykę, grać w różnego rodzaju gry, oglądać albumy, chodzić na spacery, rozwiązywać krzyżówki, układa puzzle.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-06-01
O213 Pani Niemcy - 82284 Grafrath 01.06
Niemcy - 82284 Grafrath

Do opieki Pani 90 lat, 168 cm, 80 kg wagi. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Grafrath (82284). Seniorka jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Lubi rozmawiać, oglądać telewizję, spacery. Podopieczna ma przyznane Pflegegrad 2. Seniorka ma zdiagnozowane problemy z ciśnieniem i sercem, jest osobą inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki i wkładki. Porusza się przy pomocy rollatora. Na obecną chwilę sama wstaje, sama się myje, sama się ubiera.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-06-05
0187 Pani - Niemcy 85658 Egmating 05.06
Niemcy - 85658 Egmating

Do opieki jest Pani, mieszkająca w domu. Seniorka ma 83 lata, 164 cm, 52 kg. Pflegegrad 3. Porusza się samodzielnie. Ma zdiagnozowaną zaawansowaną demencję.  Pani jest miłą, spokojną, serdeczną osobą. Lubi dużo rozmawiać. Pani wstaje o 8:00. Idzie spać ok 19:00. Przesypia całe noce, do toalety chodzi samodzielnie. 3 razy w tygodniu Podopieczna jeździ do Tagespflege ( poniedziałki, środy, piątki od 8:30-16:00). Podopieczna je wszystko bez problemu.  Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, myciu i przyjmowaniu leków.   Razy w tygodniu jedzie się z córką na zakupy. Rodzina jest pomocna i sympatyczna. Do dyspozycji opiekunki jest piękny, jasny pokój, telewizor, internet. Są dwie toalety, jedna łazienka. W domu u babci na górze, jeden pokój zajmuje wnuk. Sympatyczny, młody chłopak.

Zobacz ofertę