• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani, 88 lat, 160 cm, 60 kg Niemcy - 85748 Garching Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85748 Garching, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

WŁASNY POKÓJ
ROWER
WŁASNA ŁAZIENKA
WYŻYWIENIE
ROLLATOR
INTERNET
UBEPIECZENIE AOK, DAK,
TRANSPORT
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85748 Garching
  • Podopieczny: Pani, 88 lat, 160 cm, 60 kg
  • Termin rozpoczęcia: 2023-10-21
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 tygodni

Profil podopiecznego

Pani mieszka sama w mieszkaniu w małym miasteczku pod Monachium, na parterze z wyjściem na ogród. Jest to prywatna kamienica seniorki. Są 3 balkony, 2 łazienki. U Podopiecznej została zdiagnozowana demencja, bardzo spokojna, oraz dolegliwości związane z wiekiem starczym. Pani jest osobą bardzo przyjazną, miłą, uśmiechniętą, nie jest agresywna, lubi śpiewać, opowiadać o starych czasach. Porusza się samodzielnie lub za pomocą rolltora. Zdarzają się u podopiecznej zawroty głowy, dlatego Pani wychodzi albo do ogrodu, albo na krótki spacer.

Seniorka potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniu oraz trzeba przypilnować, by przyjmowała regularnie lekarstwa.

Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka . 

Plan dnia

Ok. 8:30 budzi się podopieczną,
Poranna toaleta,
Śniadanie, Po śniadaniu seniorka lubi wyjść na taras, poczytać gazety, rozwiązuje quizy, gra na komputerze,
Ok 10:00 opiekunka idzie na zakupy, potem gotuje obiad. 
Podopieczna je tylko jedno danie,
13:00 podopieczna idzie spać, jest pauza
ok 15:30 podaje się deser, lody, ciasto, lub naleśniki. Potem podopieczna lubi zagrać w gry planszowe, lub iść na krótki spacer. 
19:00 kolacja 
ok 20:00 - babcia idzie spać. 

Sklepy blisko, jest rower 

Zakres obowiązków

pomoc w codziennych czynnościach, zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie, prasownie, sprzątanie,

Wymagania

doświadczenie w opiece, cierpliwość, asertywność, empatia, spostrzegawczość,

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój, internet, łazienka,

Wynagodzenie

1600 euro/miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class PILNE! opieka od 2024-06-01

Do opieki Pani mieszkająca sama w mieszkaniu (z tarasem i ogrodem na parterze) w Monachium (81477). Seniorka ma 79 lat, 156 cm, 53 kg. Przyznane ma Pflegegrad 3. Podopieczna ma zdiagnozowaną demecję, inkontynencję (ma zakładane wkładki), depresję i alergię. Pani potrzebuje niewielkiej pomocy przy codziennych czynnościach życiowych jak mycie, ubieranie, rozbieranie się, przyjmowanie leków. Podopieczna chodzi sobie po obiedzie sama na spacer, niedaleko domu jest plac zabaw, i ogródek, więc najczęściej tam sobie idzie. Seniorka lubi słuchać muzykę, grać w różnego rodzaju gry, oglądać albumy, chodzić na spacery, rozwiązywać krzyżówki, układa puzzle.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-05-31
O61 Pan - Niemcy - 85622 Feldkirchen 31.05
Niemcy - 85622 Feldkirchen

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora. Ma zdiagnozowaną cukrzycę insulinową, początki demencji. Pan ma założony woreczek na mocz. Raz w tygodniu przychodzi lekarz na wizytę domową. Podopieczny jest bardzo spokojną i wesołą osobą. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu mycie, ubieranie, rozbieranie. Na zakupy jeździ się raz w tygodniu z córką, ponieważ sklepy są dość daleko ( 3 km, ale w domu jest rower, zależy od opiekunki czy chce sama jechać na zakupy czy z córką). Do Pana 4 razy dziennie przychodzi Pflegedienst do mierzenie cukru, oraz podawania insuliny. Podopieczny przesypia całe noce.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-06-01
O213 Pani Niemcy - 82284 Grafrath 01.06
Niemcy - 82284 Grafrath

Do opieki Pani 90 lat, 168 cm, 80 kg wagi. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Grafrath (82284). Seniorka jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Lubi rozmawiać, oglądać telewizję, spacery. Podopieczna ma przyznane Pflegegrad 2. Seniorka ma zdiagnozowane problemy z ciśnieniem i sercem, jest osobą inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki i wkładki. Porusza się przy pomocy rollatora. Na obecną chwilę sama wstaje, sama się myje, sama się ubiera.

Zobacz ofertę