• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pan 88 lat, 85 kg, 175 cm Niemcy - 85622 Feldkirchen Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85622 Feldkirchen, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

WŁASNY POKÓJ
WYŻYWIENIE
INTERNET
UBEZPIECZENIE AOK, ZUS
TRANSPORT
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85622 Feldkirchen
  • Podopieczny: Pan 88 lat, 85 kg, 175 cm
  • Termin rozpoczęcia: 2024-05-31
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 3 miesiące

Profil podopiecznego

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora. Ma zdiagnozowaną cukrzycę insulinową, początki demencji. Pan ma założony woreczek na mocz. Raz w tygodniu przychodzi lekarz na wizytę domową. Podopieczny jest bardzo spokojną i wesołą osobą. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu mycie, ubieranie, rozbieranie.
Na zakupy jeździ się raz w tygodniu z córką, ponieważ sklepy są dość daleko ( 3 km, ale w domu jest rower, zależy od opiekunki czy chce sama jechać na zakupy czy z córką). Do Pana 4 razy dziennie przychodzi Pflegedienst do mierzenie cukru, oraz podawania insuliny. Podopieczny przesypia całe noce.

Zakres obowiązków

pomoc w codziennych czynnościach, mycie, ubieranie, przygotowanie posiłków, zakupy, pranie, prasowanie.

Wymagania

doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość języka niemieckiego, asertyność, spostrzegawczość, cierpliwość,

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

umeblowany pokój, internet

Wynagodzenie

1600 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 2026-05-22
0243 Pani - Niemcy 83098 Brannenburg 22.05
Niemcy- 83098 Brannenburg

Pani 90 lat, 169 cm, 72 kg. Mieszka sama w domu jednorodzinnym. Ma przyznaną 3 grupę inwalidzką. Podopieczna jest po udarze, ma ograniczoną mowę, wzrok, oraz słaby słuch, inkontynencje. Porusza się samodzielnie, za pomocą rollatora, zdarzają się zawroty głowy. Bezpiecznie chodzi z balkonikiem. W prawym oku widzi podwójnie, Potrafi dobrze się komunikować, je samodzielnie, czasami potrzebuje pomocy przy krojeniu. Dwa razy w tygodniu uczęszcza do Tagespflege od 8:30-16:30 Idzie spać ok 19:30, Jest przyjazna, otwarta i bezproblemowa. Nie ma konieczności wstawania nocnego.

Zobacz ofertę
class opieka od 2026-07-10
O245 Pani - Niemcy 82515 Wolfratshausen 10.07
Niemcy - 82515 Wolfratshausen

Do opieki jest Pani 82 lata, 155 cm, 80 kg. Grupa inwalidzka 3 Mieszka w domu. Do maja tego roku przy wsparciu rodziny i Pflegedinst. Pani porusza się o lasce, za pomocą rolatora, ma zdiagnozowaną początki demencji, inkontynencję. Sama się myje, sama się ubiera, na obecną chwilę opiekunka przygotowuje jej posiłki ( śniadanie,obiad kolacje) idzie z podopieczną na spacer i raz w tygodniu, jak córka zabiera mamę do kawiarni, to opiekunka sprząta jej mieszkanie. Przesypia całe noce, nie ma transferu,

Zobacz ofertę
class opieka od 0000-00-00

Do opieki jest małżeństwo: Pani 86 lat, 145 cm, 35 kg. Pan 92 lata, 172 cm, 70 kg. Mieszkają sami w domu. Do kwietnia 2026 byli tylko przy wsparciu Pflegedinst. Obydwoje są mobilni. Pani ma zdiagnozowaną demencję, jest miła i spokojna. Słucha wszystko co opiekunka mówi, lubi spacery, bardzo dba o siebie. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach. Pan nie ma zdiagnozowanej żadnej choroby, ale ma zachowania depresyjne, bardzo dużo czasu spędza w łóżku, ( je śniadanie, obiad, kolację, chodzi do toalety, a między tym praktycznie cały czas jest w łóżku) Sam się myje, ale dwa razy w tygodniu do dziadka przychodzi Pflegedinst.

Zobacz ofertę