• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
 • So - Ni : nieczynne

Opiekunka osób starszych

Opiekunka osób starszych

Opiekunka osób starszych 17 lut

Opiekunka osób starszych

WORKNOW to rzetelna i odpowiedzialna firma zajmująca się opieką nad seniorami. Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w poszukiwaniu wykwalifikowanych opiekunek dla osób starszych na terenie Niemiec. Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą zleceń, poczynając od selekcji i doboru ofert pracy, poprzez dopełnienie wszelkich formalności związanych z pracą za granicą, transportem a kończąc na koordynacji i wsparciu opiekunek już na miejscu. Każda opiekunka osób starszych może liczyć u nas na pełne wsparcie i pomoc w pełnym zakresie.

 1. Sprawdzona agencja opiekunek osób starszych – z kim współpracujemy?

Codziennie setki polskich opiekunek osób starszych poszukuje pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć atrakcyjne i spełniające oczekiwania oferty pracy, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, proponując im pomoc w poszukiwaniach. Prezentowane przez nas oferty pracy dla opiekunek są starannie wyselekcjonowane i adresowane do:

 • wszystkich opiekunek z doświadczeniem w opiece nad seniorami i osobami chorymi w Polsce i za granicą
 • pielęgniarek i ratowników medycznych
 • fizjoterapeutów
 • pracowników domu seniora
 • pedagogów

A także innych osób, które posiadają umiejętności oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do pracy w charakterze opiekunki osoby starszej. Co istotne? Jesteśmy nieustannie otwarci na współpracę z nowymi kandydatami o różnym stażu w branży. Posiadamy dostęp do licznych zleceń nie tylko dla osób pracujących w opiece od lat, ale również dla tych, którzy dopiero postawili pierwsze kroki w zawodzie i chcą dalej się rozwijać. Dzięki naszej pomocy szybko znajdziesz pracę w Niemczech w Monachium i okolicach .

 1. Agencja opiekunek osób starszych – wsparcie i pomoc na każdym etapie

Nasza agencja pracy dla na opiekunek w Niemczech jest miejscem, które pomoże Ci rozwinąć swój zawód. To nie tylko świetny sposób na dobry zarobek, ale przede wszystkim na pomoc osobom starszym, często samotnym ludziom, którzy oprócz wsparcia fizycznego potrzebują również wsparcia emocjonalnego.

Opiekunka osób powinna mieć świadomość, że jest to bardzo wymagający zawód. Gwarantujemy, że wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.

 1. Opiekunka osób starszych – pewność i gwarancja zatrudnienia

WORKNOW to miejsce, które gwarantuje legalne, uczciwe zatrudnienie na jasnych i przejrzystych warunkach. Po sprawdzeniu wszelkich kwalifikacji oraz dokładnym rozpoznaniu oczekiwań Klientki, wspólnie podejmujemy decyzje o przydzieleniu danego kandydata do konkretnej osoby. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić jej odpowiednie warunki pracy a seniorowi należytą opiekę. Warto zaznaczyć, iż przed podjęciem zatrudnienia w agencji, nasi pracownicy przedstawiają zakres obowiązków oraz opowiadają o seniorze, z którym ma zostać podjęta współpraca.

 1. Agencja pracy opiekunek osób starszych – postaw na doświadczenie, rzetelność
  i profesjonalizm

Zastanawiasz się, co wyróżnia nas na tle innych agencji pośrednictwa pracy dla opiekunek osób starszych? Po pierwsze, wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dysponujemy wiedzą na temat, zarówno polskiego, jak i niemieckiego rynku. Połączenie powyższego z rzetelnością oraz profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki pozwala zapewnić nam sprawną i bezkonfliktową współpracę pomiędzy zleceniodawcą a opiekunem.

Co więcej? Kadra doświadczonych specjalistów szczegółowo i precyzyjnie analizuje każdą zgłoszoną kandydaturę, starając się dopasować ją do aktualnych ofert pracy na rynku. Każdego dnia współpracujemy z wieloma podmiotami niemieckimi, w tym również certyfikowanymi pośrednikami, agencjami oraz ubezpieczalniami. To rozwiązanie, które pozwala nam zagwarantować, że wszystkie wystawione przez nas oferty pracy są sprawdzone i pewne.

 1. Dobra opiekunka osób starszych, czyli jaka?

Aby móc uzyskać pracę w opiece nad osobami starszymi nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia. Jesteśmy doświadczoną agencją opiekunek z wieloletnim stażem na rynku, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko dyplom jest w tej pracy najistotniejszy. Dobra opiekunka wyróżnia się m.in.:

 • szeroko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi – empatia, cierpliwość, wrażliwość
 • co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego
 • dyspozycyjnością
 • oraz praktycznym doświadczeniem w opiece

Choć niekonieczne, jednak mile widziane jest również posiadanie aktywnego prawa jazdy.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Agencja opiekunek osób starszych to nie tylko dobre zarobki, ale przede wszystkim możliwość rozwoju! Zapraszamy do WORKNOW.

Powrót do bloga

Jesteś gotów podjąć pracę?

Zapraszamy do przejrzenia niektórych ofert pracy opiekunki w Niemczech. Chcesz zobaczyć wszystkie oferty?

class opieka od 2024-06-30

 Pan 89 lat, 170 cm, 83 kg, mieszka sam w domu z ogrodem. Gr inwalidzka 2, porusza się samodzielnie lub za pomocą rollatora. Pan jest bardzo spokojny, miły, uprzejmy, umie sobie sam zorganizować czas dla siebie. Pan ma założony cewnik. Ma zaburzenia słuchu, problemy z sercem. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-07-15
O31 Pan Niemcy - 81547 Monachium 15.07
Niemcy - 81547 Monachium

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma zdiagnozowane porażenie kurczowe. Nie chodzi, porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Podopieczny ma duże problemy z mówieniem, natomiast dobrze słyszy i widzi, rozumie wszystko. Jest bardzo spokojną i miłą osobą. Potrzebuje całkowitej pomocy przy myciu i ubieraniu/rozbieraniu oraz jedzeniu/piciu. W domu znajduje się wszystkie możliwe udogodnienia, takie jak specjalistyczne łóżko dla chorych z materacem na odleżyny, wyciąg do podnoszenia, wózek inwalidzki. Nie stosuje żądnej diety, nie ma też problemów z połykaniem, ale należy go wolno karmić. Ma zakładane pampersy, cewnik. Pan wstaje ok 9:00 rano, idzie spać ok 20:00. Przesypia całe noce. Pauza 2 godziny dziennie od 14:00-16:00, podopieczny wtedy idzie do łóżka. Sobota, dzień wolny od 9:00-16:00, wówczas przychodzi do Pana rodzina.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-07-06
O217. Pani 81545 Monachium 06.07
Niemcy - 81545 Monachium

Do opieki Pani mieszkająca sama w Monachium w mieszkaniu. Pani ma 87 lat, 155 cm, 42 kg. Pflegegrad / złożone dokumenty o przyznanie stopnia niepełnosprawności. Pacjentka porusza się za pomocą rollatora. Zdiagnozowane początki demencji. Do pacjentki przychodzi Pflegedienst. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie, spożywanie posiłków i przyjmowanie leków.

Zobacz ofertę