• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
 • So - Ni : nieczynne

Opiekunka osób starszych

Opiekunka osób starszych

Opiekunka osób starszych 17 lut

Opiekunka osób starszych

WORKNOW to rzetelna i odpowiedzialna firma zajmująca się opieką nad seniorami. Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w poszukiwaniu wykwalifikowanych opiekunek dla osób starszych na terenie Niemiec. Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną obsługą zleceń, poczynając od selekcji i doboru ofert pracy, poprzez dopełnienie wszelkich formalności związanych z pracą za granicą, transportem a kończąc na koordynacji i wsparciu opiekunek już na miejscu. Każda opiekunka osób starszych może liczyć u nas na pełne wsparcie i pomoc w pełnym zakresie.

 1. Sprawdzona agencja opiekunek osób starszych – z kim współpracujemy?

Codziennie setki polskich opiekunek osób starszych poszukuje pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak trudno jest znaleźć atrakcyjne i spełniające oczekiwania oferty pracy, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom pracowników, proponując im pomoc w poszukiwaniach. Prezentowane przez nas oferty pracy dla opiekunek są starannie wyselekcjonowane i adresowane do:

 • wszystkich opiekunek z doświadczeniem w opiece nad seniorami i osobami chorymi w Polsce i za granicą
 • pielęgniarek i ratowników medycznych
 • fizjoterapeutów
 • pracowników domu seniora
 • pedagogów

A także innych osób, które posiadają umiejętności oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do pracy w charakterze opiekunki osoby starszej. Co istotne? Jesteśmy nieustannie otwarci na współpracę z nowymi kandydatami o różnym stażu w branży. Posiadamy dostęp do licznych zleceń nie tylko dla osób pracujących w opiece od lat, ale również dla tych, którzy dopiero postawili pierwsze kroki w zawodzie i chcą dalej się rozwijać. Dzięki naszej pomocy szybko znajdziesz pracę w Niemczech w Monachium i okolicach .

 1. Agencja opiekunek osób starszych – wsparcie i pomoc na każdym etapie

Nasza agencja pracy dla na opiekunek w Niemczech jest miejscem, które pomoże Ci rozwinąć swój zawód. To nie tylko świetny sposób na dobry zarobek, ale przede wszystkim na pomoc osobom starszym, często samotnym ludziom, którzy oprócz wsparcia fizycznego potrzebują również wsparcia emocjonalnego.

Opiekunka osób powinna mieć świadomość, że jest to bardzo wymagający zawód. Gwarantujemy, że wspólnie wybierzemy najlepszą ofertę, która w pełni spełni Twoje oczekiwania.

 1. Opiekunka osób starszych – pewność i gwarancja zatrudnienia

WORKNOW to miejsce, które gwarantuje legalne, uczciwe zatrudnienie na jasnych i przejrzystych warunkach. Po sprawdzeniu wszelkich kwalifikacji oraz dokładnym rozpoznaniu oczekiwań Klientki, wspólnie podejmujemy decyzje o przydzieleniu danego kandydata do konkretnej osoby. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zapewnić jej odpowiednie warunki pracy a seniorowi należytą opiekę. Warto zaznaczyć, iż przed podjęciem zatrudnienia w agencji, nasi pracownicy przedstawiają zakres obowiązków oraz opowiadają o seniorze, z którym ma zostać podjęta współpraca.

 1. Agencja pracy opiekunek osób starszych – postaw na doświadczenie, rzetelność
  i profesjonalizm

Zastanawiasz się, co wyróżnia nas na tle innych agencji pośrednictwa pracy dla opiekunek osób starszych? Po pierwsze, wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu dysponujemy wiedzą na temat, zarówno polskiego, jak i niemieckiego rynku. Połączenie powyższego z rzetelnością oraz profesjonalnym podejściem i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki pozwala zapewnić nam sprawną i bezkonfliktową współpracę pomiędzy zleceniodawcą a opiekunem.

Co więcej? Kadra doświadczonych specjalistów szczegółowo i precyzyjnie analizuje każdą zgłoszoną kandydaturę, starając się dopasować ją do aktualnych ofert pracy na rynku. Każdego dnia współpracujemy z wieloma podmiotami niemieckimi, w tym również certyfikowanymi pośrednikami, agencjami oraz ubezpieczalniami. To rozwiązanie, które pozwala nam zagwarantować, że wszystkie wystawione przez nas oferty pracy są sprawdzone i pewne.

 1. Dobra opiekunka osób starszych, czyli jaka?

Aby móc uzyskać pracę w opiece nad osobami starszymi nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia. Jesteśmy doświadczoną agencją opiekunek z wieloletnim stażem na rynku, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko dyplom jest w tej pracy najistotniejszy. Dobra opiekunka wyróżnia się m.in.:

 • szeroko rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi – empatia, cierpliwość, wrażliwość
 • co najmniej komunikatywną znajomością języka niemieckiego
 • dyspozycyjnością
 • oraz praktycznym doświadczeniem w opiece

Choć niekonieczne, jednak mile widziane jest również posiadanie aktywnego prawa jazdy.

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami. Agencja opiekunek osób starszych to nie tylko dobre zarobki, ale przede wszystkim możliwość rozwoju! Zapraszamy do WORKNOW.

Powrót do bloga

Jesteś gotów podjąć pracę?

Zapraszamy do przejrzenia niektórych ofert pracy opiekunki w Niemczech. Chcesz zobaczyć wszystkie oferty?

class opieka od 2024-05-31
O61 Pan - Niemcy - 85622 Feldkirchen 31.05
Niemcy - 85622 Feldkirchen

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Porusza się samodzielnie lub z pomocą rollatora. Ma zdiagnozowaną cukrzycę insulinową, początki demencji. Pan ma założony woreczek na mocz. Raz w tygodniu przychodzi lekarz na wizytę domową. Podopieczny jest bardzo spokojną i wesołą osobą. Potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach typu mycie, ubieranie, rozbieranie. Na zakupy jeździ się raz w tygodniu z córką, ponieważ sklepy są dość daleko ( 3 km, ale w domu jest rower, zależy od opiekunki czy chce sama jechać na zakupy czy z córką). Do Pana 4 razy dziennie przychodzi Pflegedienst do mierzenie cukru, oraz podawania insuliny. Podopieczny przesypia całe noce.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-06-05
0187 Pani - Niemcy 85658 Egmating 05.06
Niemcy - 85658 Egmating

Do opieki jest Pani, mieszkająca w domu. Seniorka ma 83 lata, 164 cm, 52 kg. Pflegegrad 3. Porusza się samodzielnie. Ma zdiagnozowaną zaawansowaną demencję.  Pani jest miłą, spokojną, serdeczną osobą. Lubi dużo rozmawiać. Pani wstaje o 8:00. Idzie spać ok 19:00. Przesypia całe noce, do toalety chodzi samodzielnie. 3 razy w tygodniu Podopieczna jeździ do Tagespflege ( poniedziałki, środy, piątki od 8:30-16:00). Podopieczna je wszystko bez problemu.  Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, myciu i przyjmowaniu leków.   Razy w tygodniu jedzie się z córką na zakupy. Rodzina jest pomocna i sympatyczna. Do dyspozycji opiekunki jest piękny, jasny pokój, telewizor, internet. Są dwie toalety, jedna łazienka. W domu u babci na górze, jeden pokój zajmuje wnuk. Sympatyczny, młody chłopak.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-06-01
O213 Pani Niemcy - 82284 Grafrath 01.06
Niemcy - 82284 Grafrath

Do opieki Pani 90 lat, 168 cm, 80 kg wagi. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Grafrath (82284). Seniorka jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Lubi rozmawiać, oglądać telewizję, spacery. Podopieczna ma przyznane Pflegegrad 2. Seniorka ma zdiagnozowane problemy z ciśnieniem i sercem, jest osobą inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki i wkładki. Porusza się przy pomocy rollatora. Na obecną chwilę sama wstaje, sama się myje, sama się ubiera.

Zobacz ofertę