• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

5. Pan, Niemcy - 85630 Grasbrunn, od 01.09.2021 OFRTA DLA 2 OSÓB

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85630 Grasbrunn
  • Podopieczny: Pan 87 lat, 176 cm, 73 kg
  • Termin rozpoczęcia: 01.09.2021
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opieka nad osobą starszą Pan 87 lat, 176 cm, 73 kg Niemcy - 85630 Grasbrunn Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85630 Grasbrunn, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Pan mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma przyznane Pflegegrad 3. Senior jest po wylewie. Ma zdiagnozowaną obustronną inkontynencję. U Podopiecznego występują problemy z mówieniem. Senior porusza się za pomoca rollatora.
Podopieczny potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się, jedzenie i przyjmowanie leków.
PLAN DNIA:
1) 8 rano pobudka i codzienna kąpiel
2) 8.30 śniadanie
3) 10.30 drugie śniadanie
4) 11 spacer
5) 14 do 16 przychodzi sozialdienst od poniedziałku do czwartku
6) 16.00 podwieczorek
7) 18.00 kolacja
8) 20.30 Podopieczny idzie spać

Podopieczny nie zgłasza swoich potrzeb fizjologicznych. Posiłki spożywa samodzielnie.

Zakres obowiązków

Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,
+ zakupy (15 minut pieszo) przygotowywanie posiłków, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie.

Wymagania

język niemiecki komunikatywny/dobry, prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, internet

Wynagodzenie

1500,00 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.