• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.
  • Miejsce pracy: Niemcy, 85757 Karlsfeld
  • Podopieczny: Pan 82 lata, 180 cm, 80 kg
  • Termin rozpoczęcia: OD ZARAZ
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6-8 tygodni

Opieka nad osobą starszą Pan 82 lata, 180 cm, 80 kg Niemcy, 85757 Karlsfeld Niemcy

Ta osoba szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy, 85757 Karlsfeld, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

Profil podopiecznego

Podopieczny mieszka wraz z żoną w domu jednorodzinnym pod Monachium. Pan ma przyznane Pflegegrad 2, ma dolegliwości związane z wiekiem starczym i inkontynencję. Pan potrzebuje pomocy przy myciu, ubieraniiu i rozbieraniu się, przy karmieniu i przyjmowaniu leków. Żona podopiecznego ma początki demencji, jest wpełni mobilna i nie wymaga pomocy przy codziennych czynnościach.

Zakres obowiązków

Gotowanie, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie i prasowanie. + Aktywacja, rozrywka, mobilizacja pacjenta, kontrolowanie przyjmowanych leków,

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad starszymi osobami, cierpliwość, spostrzegawczość, empatia, asertywność. Osoba niepaląca.

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

Umeblowany pokój, Internet

Wynagodzenie

1400-1450,00 Euro netto/miesiąc

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01
oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.