• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pan 85 lat, 185 cm, 70 kg. Niemcy - 82031 Grünwald Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 82031 Grünwald, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

TRANSPORT
WÓZEK INWALIDZKI
WŁASNY POKÓJ
POMOC PFLEGEDIENST
WŁASNA ŁAZIENKA
WYŻYWIENIE
INTERNET
UBEZPIECZENIE
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 82031 Grünwald
  • Podopieczny: Pan 85 lat, 185 cm, 70 kg.
  • Termin rozpoczęcia: 2023-09-10
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 - 8 tygodni

Profil podopiecznego

Do opieki Pan mieszkający sam w mieszakniu dwupoziomywm w Grünwald (82031).
Pan jest z pochodzenia Anglikiem, od dawna mieszka w Niemczech.
Senior ma 85 lat, 185 cm, 70 kg.
Obecnie ma przyznane Pflegegrad 2. Złożony wniosek na wyższy stopień.
Pacjent po upadku, miał operowane biodro 3 tygodnie temu. 3 dni po operacji biodra miał operację nerki. Na obecną chwilę podopieczny jest na wózku, ale pomaga przy wstawaniu,
Ma założony cewnik (będzie wyciągany w najbliższym czasie).
Na co dzień ma założone majtki inkontynencyjne.
Pacjent ma problemy z ciśnieniem (przyjmuje leki). Pacjent ma lekie problemy z mówieniem.

Do pacjenta przychodzi 4 razy dziennie Pflegedienst, zostanie zredukowane do 2 razy dziennie. Obecnie pacjent ma zamawiane jedzenie na wynos, ale chętnie przejdzie na domowe jedzenie.

Do pacjenta przychodzi Ergoterapuetka i Fizjoterapeutka.

Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z osobną łazienką.

Zakres obowiązków

pomoc w codziennych czynnościach, mycie, ubieranie, rozbieranie, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie

Wymagania

doświadczenie w opiece, osoba spokojna, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

własny pokój, własna łazienka, internet

Wynagodzenie

1650 euro miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 2024-04-03
O195. Pani, Niemcy 85417 Marzling 03.04
Niemcy - 85417 Marzling

Do opieki Pani 70 lat, 168 cm, 79 kg. Mieszka w domu jednorodzinnym. Dom jest bardzo ładny, zadbany, pokój dla opiekunki jest na górze, jest tam również duża łazienka, tam raz w tygodniu pomaga się przy kąpieli Pani, jest wanna, jest krzesełko do wanny. Babcia ma pokój na dole, tam jest też druga toaleta, jest, internet. Porusza się samodzielnie Ma zdiagnozowanego parkinsona (leki ustawione), na obecną chwilę lekkie objawy, lekka demencja, czasami się Pani po prostu zapomina, nic więcej. Pani jest spokojną i miłą osobą, ale jest troszeczkę indywidualistką, lubi spędzać czas sama, ale nie zawsze. Głowę ma sprawną, więc zawsze wszystko powie. Plan dnia: o 8:00 idzie się do Pani podaje się tabletkę, i ona sobie jeszcze leży do 9:00 o 9:00 śniadanie, potem pomoc przy myciu ubieraniu, następnie do 12:00 jest tak naprawdę wolne, bo Pani siedzi, czyta, ogląda, jak coś chce to powie. o 12:00 tabletka, obiad, i po obiedzie do godziny 15:30 jest pauza, o 15:30 tabletka, później kolacja i o 21:00 podaje się tabletką na spanie. Pani przesypia całe noce, do toalety chodzi sama. Potrzebna osoba z dobrym niemieckim oraz prawem jazdy, ponieważ sklep jest ok 5 km.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-03-10
O215. Pani - 85579 Neubiberg 10.03
Niemcy- 85579 Neubiberg

Do opieki jest Pani 91 lat, 158 cm, 48 kg, Przyznane Pflegegrad 2. Podopieczna poza dolegliwościami związanymi z wiekiem była do tej pory samodzielna i mieszkała sama w domu jednorodzinnym. Przy wsparciu Rodziny i Pflegedienst dawała sobie radę. Seniorka będzie potrzebowała wsparcia przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie i rozbieranie się, kąpiel, przygotowywanie posiłków i przypominanie o przyjmowaniu leków. Podopieczna na obecną chwilę jest samodzielna, sama robi sobie śniadanie, (bo jeszcze chce coś robić) sama się myje, ubiera, czasami zdarzają się jej zawroty głowy. Jest bardzo miłą i spokojną osobą.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-03-15

Do opieki Pani mieszkająca sama w mieszkaniu w Monachium. Pani ma 97 lat, 160 cm, 80 kg. Podopieczna jest spokojna, nie ma demecji, jadnak zdarzają się stany depresyjne. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora. Seniorka ma dolegliwości związane ze swoim wiekiem, poza tym jest osobą inkontynencyjną. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie się. Do podopiecznej raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania. Seniorka ma dom we Włoszech, zdarza się, że jedzie tam razem z opiekunką

Zobacz ofertę