• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani 81 lat, 175 cm, 75 Niemcy - 85598 Baldham Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85598 Baldham, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

TRANSPORT
WŁASNY POKÓJ
WYŻYWIENIE
INTERNET
UBEZPIECZENIE
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85598 Baldham
  • Podopieczny: Pani 81 lat, 175 cm, 75
  • Termin rozpoczęcia: 2023-09-10
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 - 8 tygodni

Profil podopiecznego

Do opieki Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Baldham (85598). Mąż do tej pory opiekuje się żoną, przy wsparciu Pflegedienst ( 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu)
Pani 81 lat, 175 cm, 75 kg.
Pacjentka ma przyznane Pflegegrad 3.
Seniorka ma zdiagnozowaną demencję, inkonotynencję ( na dzień ma zakładne wkładki, chodzi do toalety, trzeba z nią iść, na noc zakładany pampers) i depresję. Depresja jest spowodowana tym, że Pani była bardzo aktywna, uprawiała sport, grała w tenisa, chodziła po górach, pływała. Obecnie porusza się tylko za pomocą rollatora, ale nie wstanie sama z łózka, czy z fotela trzeba jej pomóc. 
Pacjentka jest po wylewie (2017) nie widać żadnych skutków ubocznych,  ma problemy z ciśnieniem.
Pacjentka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Seniorka ma przepisane tabletki nasenne. Idzie spać ok 20:00-20:30, przesypia całe noce. Jeżeli jest potrzeba pójścia w nicy do toalety to pójdzie z nią mąż.
Jeżeli chodzi o spacery, to podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego. 

Pani wymaga pomocy przy codziennych czynnościach życiowych, tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się.
Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst, 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu i to zostanie. 
Nie ma problemu z czasem wolnym, ponieważ jest mąż. Pan nie potrzebuje żadnej pomocy.
Na obecną chwilę zamawiane są obiady, ale dobrze by było gdyby opiekunka gotowała. 

Zakres obowiązków

Pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w myciu, ubieraniu, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie

Wymagania

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, empatia, cierpliwość, spostrzegawczość, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój, internet, łazienka

Wynagodzenie

1700 euro miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 2024-03-15

Do opieki Pani mieszkająca sama w mieszkaniu w Monachium. Pani ma 97 lat, 160 cm, 80 kg. Podopieczna jest spokojna, nie ma demecji, jadnak zdarzają się stany depresyjne. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora. Seniorka ma dolegliwości związane ze swoim wiekiem, poza tym jest osobą inkontynencyjną. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie się. Do podopiecznej raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania. Seniorka ma dom we Włoszech, zdarza się, że jedzie tam razem z opiekunką

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-03-26
O217. Pani 81545 Monachium 26.03
Niemcy - 81545 Monachium

Do opieki Pani mieszkająca sama w Monachium w mieszkaniu. Pani ma 87 lat, 155 cm, 42 kg. Pflegegrad / złożone dokumenty o przyznanie stopnia niepełnosprawności. Pacjentka porusza się za pomocą rollatora. Zdiagnozowane początki demencji. Do pacjentki przychodzi Pflegedienst. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie, spożywanie posiłków i przyjmowanie leków.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-03-10
O215. Pani - 85579 Neubiberg 10.03
Niemcy- 85579 Neubiberg

Do opieki jest Pani 91 lat, 158 cm, 48 kg, Przyznane Pflegegrad 2. Podopieczna poza dolegliwościami związanymi z wiekiem była do tej pory samodzielna i mieszkała sama w domu jednorodzinnym. Przy wsparciu Rodziny i Pflegedienst dawała sobie radę. Seniorka będzie potrzebowała wsparcia przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie i rozbieranie się, kąpiel, przygotowywanie posiłków i przypominanie o przyjmowaniu leków. Podopieczna na obecną chwilę jest samodzielna, sama robi sobie śniadanie, (bo jeszcze chce coś robić) sama się myje, ubiera, czasami zdarzają się jej zawroty głowy. Jest bardzo miłą i spokojną osobą.

Zobacz ofertę