• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani 81 lat, 175 cm, 75 Niemcy - 85598 Baldham Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85598 Baldham, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

TRANSPORT
WŁASNY POKÓJ
WYŻYWIENIE
INTERNET
UBEZPIECZENIE
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85598 Baldham
  • Podopieczny: Pani 81 lat, 175 cm, 75
  • Termin rozpoczęcia: 2023-09-10
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 - 8 tygodni

Profil podopiecznego

Do opieki Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Baldham (85598). Mąż do tej pory opiekuje się żoną, przy wsparciu Pflegedienst ( 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu)
Pani 81 lat, 175 cm, 75 kg.
Pacjentka ma przyznane Pflegegrad 3.
Seniorka ma zdiagnozowaną demencję, inkonotynencję ( na dzień ma zakładne wkładki, chodzi do toalety, trzeba z nią iść, na noc zakładany pampers) i depresję. Depresja jest spowodowana tym, że Pani była bardzo aktywna, uprawiała sport, grała w tenisa, chodziła po górach, pływała. Obecnie porusza się tylko za pomocą rollatora, ale nie wstanie sama z łózka, czy z fotela trzeba jej pomóc. 
Pacjentka jest po wylewie (2017) nie widać żadnych skutków ubocznych,  ma problemy z ciśnieniem.
Pacjentka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Seniorka ma przepisane tabletki nasenne. Idzie spać ok 20:00-20:30, przesypia całe noce. Jeżeli jest potrzeba pójścia w nicy do toalety to pójdzie z nią mąż.
Jeżeli chodzi o spacery, to podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego. 

Pani wymaga pomocy przy codziennych czynnościach życiowych, tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się.
Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst, 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu i to zostanie. 
Nie ma problemu z czasem wolnym, ponieważ jest mąż. Pan nie potrzebuje żadnej pomocy.
Na obecną chwilę zamawiane są obiady, ale dobrze by było gdyby opiekunka gotowała. 

Zakres obowiązków

Pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w myciu, ubieraniu, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie

Wymagania

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, empatia, cierpliwość, spostrzegawczość, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój, internet, łazienka

Wynagodzenie

1700 euro miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 2024-09-01
0187 Pani - Niemcy 85658 Egmating 01.09
Niemcy - 85658 Egmating

Do opieki jest Pani, mieszkająca w domu. Seniorka ma 83 lata, 164 cm, 52 kg. Pflegegrad 3. Porusza się samodzielnie, ale są dni kiedy potrzebuje wsparcia przy chodzeniu. Ma zdiagnozowaną zaawansowaną demencję.  Pani jest spokojną osobą. Lubi dużo rozmawiać. Pani wstaje o 8:00. Idzie spać ok 19:00. Przesypia całe noce, do toalety chodzi samodzielnie. 3 razy w tygodniu Podopieczna jeździ do Tagespflege ( poniedziałki, środy, piątki od 8:30-16:00). Podopieczna je wszystko bez problemu.  Potrzebuje pomocy przy ubieraniu, myciu i przyjmowaniu leków.   Razy w tygodniu jedzie się z córką na zakupy. Rodzina jest pomocna i sympatyczna. Do dyspozycji opiekunki jest piękny, jasny pokój, telewizor, internet. Są dwie toalety, jedna łazienka. W domu u babci na górze, jeden pokój zajmuje wnuk. Sympatyczny, młody chłopak.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-09-08

Do opieki Pani mieszkająca sama w Monachium w mieszkaniu. Pani ma 87 lat, 155 cm, 42 kg. Pflegegrad / złożone dokumenty o przyznanie stopnia niepełnosprawności. Pacjentka porusza się za pomocą rollatora. Zdiagnozowane początki demencji. Do pacjentki przychodzi Pflegedienst. Seniorka potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie, spożywanie posiłków i przyjmowanie leków.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-09-01

Dziadek 90 lat, 176 cm, 73 kg, Mieszka sam w domu z dużym ogrodem. Podopieczny jest osobą spokojną, miłą, uśmiechniętą. Ma problemu z mową, ale wszystko rozumie. Dzidek porusza się tylko na wózku inwalidzkim, wymagany pełen transfer, jest w stanie chwycić się rękami, niestety nogi ma niesprawne. Przychodzi do dziadka raz w tygodniu rehabilitant. Jest osobą podójnie inkontynencyjną, ma zakładane pampersy. Na noc ma zakłądanego pajacyka, aby nie ściągną pampersa. W domu jest specjalistyczne łózko, wózek inwalidzki, krzesełko kąpielowe, krzesełko toaletowe, deska (śliz) do przesuwania po łóżku. Podopieczny je wszystko, nie grymasi, lubi kawę, W domu dla opiekunów są dwa pokoje, internet, TV w jednym pokoju. W domu są 3 łazienki. Do dyspozycji jest samochód, zakupy robi się samemu. Raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania domu.

Zobacz ofertę