• Pn - Pt : 8:00 do 15:30
  • So - Ni : nieczynne

Oferta archiwalna

Ta oferta pracy nie jest już aktualna.
Jeśli szukasz ofert pracy dla opiekunek w Niemczech, przejrzyj aktualne oferty.

Opieka nad osobą starszą Pani 81 lat, 175 cm, 75 Niemcy - 85598 Baldham Niemcy

OPIEKUN PILNIE POSZUKIWANY!

Ta osoba pilnie szuka opiekuna. Być może szuka kogoś takiego jak Ty?

Jeśli interesuje Cię opieka nad osobą starszą w Niemcy - 85598 Baldham, Niemcy, skontaktuj się z nami lub zgłoś swoją kandydaturę w formularzu rekrutacyjnym.

TRANSPORT
WŁASNY POKÓJ
WYŻYWIENIE
INTERNET
UBEZPIECZENIE
Podstawowe informacje
  • Miejsce pracy: Niemcy - 85598 Baldham
  • Podopieczny: Pani 81 lat, 175 cm, 75
  • Termin rozpoczęcia: 2023-09-10
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
  • Czas trwania umowy: 6 - 8 tygodni

Profil podopiecznego

Do opieki Pani mieszkająca z mężem w domu w miejscowości Baldham (85598). Mąż do tej pory opiekuje się żoną, przy wsparciu Pflegedienst ( 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu)
Pani 81 lat, 175 cm, 75 kg.
Pacjentka ma przyznane Pflegegrad 3.
Seniorka ma zdiagnozowaną demencję, inkonotynencję ( na dzień ma zakładne wkładki, chodzi do toalety, trzeba z nią iść, na noc zakładany pampers) i depresję. Depresja jest spowodowana tym, że Pani była bardzo aktywna, uprawiała sport, grała w tenisa, chodziła po górach, pływała. Obecnie porusza się tylko za pomocą rollatora, ale nie wstanie sama z łózka, czy z fotela trzeba jej pomóc. 
Pacjentka jest po wylewie (2017) nie widać żadnych skutków ubocznych,  ma problemy z ciśnieniem.
Pacjentka potrzebuje pomocy przy wstawaniu i kładzeniu się do łóżka. Seniorka ma przepisane tabletki nasenne. Idzie spać ok 20:00-20:30, przesypia całe noce. Jeżeli jest potrzeba pójścia w nicy do toalety to pójdzie z nią mąż.
Jeżeli chodzi o spacery, to podopieczna korzysta z wózka inwalidzkiego. 

Pani wymaga pomocy przy codziennych czynnościach życiowych, tj. mycie, ubieranie i rozbieranie się.
Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst, 2 razy dziennie, 7 dni w tygodniu i to zostanie. 
Nie ma problemu z czasem wolnym, ponieważ jest mąż. Pan nie potrzebuje żadnej pomocy.
Na obecną chwilę zamawiane są obiady, ale dobrze by było gdyby opiekunka gotowała. 

Zakres obowiązków

Pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w myciu, ubieraniu, gotowanie, zakupy, sprzątanie, pranie, prasowanie

Wymagania

doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, empatia, cierpliwość, spostrzegawczość, znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Do dyspozycji opiekunki/opiekuna

pokój, internet, łazienka

Wynagodzenie

1700 euro miesięcznie

Sposób aplikowania

Posiadamy w naszej bazie również inne oferty pracy, jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y współpracą z nami prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego, znajdującego się na naszej stronie internetowej - bezpośredni link: www.worknow.com.pl/formularz-rekrutacyjny.
Informacje udzielane są także telefonicznie: 33 866 21 73, 509 370 070, +49 176 723 642 01 >oraz elektronicznie: biuro@worknow.com.pl.

Miejsce pracy

Pozostałe oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy dla opiekunów osób starszych w Niemczech.

class opieka od 2024-07-15
O31 Pan Niemcy - 81547 Monachium 15.07
Niemcy - 81547 Monachium

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym. Ma zdiagnozowane porażenie kurczowe. Nie chodzi, porusza się tylko na wózku inwalidzkim. Podopieczny ma duże problemy z mówieniem, natomiast dobrze słyszy i widzi, rozumie wszystko. Jest bardzo spokojną i miłą osobą. Potrzebuje całkowitej pomocy przy myciu i ubieraniu/rozbieraniu oraz jedzeniu/piciu. W domu znajduje się wszystkie możliwe udogodnienia, takie jak specjalistyczne łóżko dla chorych z materacem na odleżyny, wyciąg do podnoszenia, wózek inwalidzki. Nie stosuje żądnej diety, nie ma też problemów z połykaniem, ale należy go wolno karmić. Ma zakładane pampersy, cewnik. Pan wstaje ok 9:00 rano, idzie spać ok 20:00. Przesypia całe noce. Pauza 2 godziny dziennie od 14:00-16:00, podopieczny wtedy idzie do łóżka. Sobota, dzień wolny od 9:00-16:00, wówczas przychodzi do Pana rodzina.

Zobacz ofertę
class opieka od 2024-07-12

Do opieki Pani mieszkająca sama w mieszkaniu w Monachium. Pani ma 97 lat, 160 cm, 80 kg. Podopieczna jest spokojna, nie ma demecji, jadnak zdarzają się stany depresyjne. Podopieczna porusza się za pomocą rollatora. Seniorka ma dolegliwości związane ze swoim wiekiem, poza tym jest osobą inkontynencyjną. Pani potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach jak mycie, ubieranie, rozbieranie się. Do podopiecznej raz w tygodniu przychodzi Pani do sprzątania. Seniorka ma dom we Włoszech, zdarza się, że jedzie tam razem z opiekunką

Zobacz ofertę
class PILNE! opieka od 2024-06-26
O213 Pani Niemcy - 82284 Grafrath 26.01
Niemcy - 82284 Grafrath

Do opieki Pani 90 lat, 168 cm, 80 kg wagi. Mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Grafrath (82284). Seniorka jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Lubi rozmawiać, oglądać telewizję, spacery. Podopieczna ma przyznane Pflegegrad 2. Seniorka ma zdiagnozowane problemy z ciśnieniem i sercem, jest osobą inkontynencyjną, ma zakładane pieluchomajtki i wkładki. Porusza się przy pomocy rollatora. Na obecną chwilę sama wstaje, sama się myje, sama się ubiera.

Zobacz ofertę